پیام تقدیر شهردار آبپخش از پرسنل مرکز خدمات جامع سلامت و اورژانس 115

22 خرداد 1397
در پی وقوع حادثه برای آتش‌نشان شهرداری آبپخش و تلاش‌های صادقانه و مجدانه پزشک و پرسنل مرکز خدمات جامع سلامت و پرسنل اورژانس آبپخش برای احیای آتش‌نشان فداکار شهرداری، شهردار آبپخش در پیامی از زحمات و تلاش‌های آن‌ها تقدیر کرد.

متن پیام بدین شرح است:
"بنام یگانه هستی‌بخش

روز گذشته در اتفاقی ناگوار، آتش‌نشان فداکار شهرداری آبپخش دچار حادثه گردید و خداوند را شاکر و سپاسگزاریم که با تلاش عزیزان مرکز خدمات جامع سلامت و اورژانس آبپخش، جوان عزیز آتش‌نشان ما، زندگی دوباره یافت.
بی‌شک اگر عنایت خداوند بزرگ و  تلاش‌های مجدانه و فداکاری این عزیزان نبود، برگشت به زندگی آتش‌نشان عزیز ما با مشکل مواجه می‌شد.
در این حادثه، عزیزان ما در مرکز خدمات جامع سلامت و اورژانس، نوع‌دوستی و کمک به همنوع را به معنی واقعی کلمه معنا کردند و فراتر از وظایفشان، برای احیای این جوان، تلاش و کوشش نمودند.
لذا بر خود لازم می‌دانم مراتب سپاس و تشکر خود را از سفیدپوشان محبوب جامعه در شهر آبپخش، یعنی پزشک و پرسنل مرکز خدمات جامع سلامت و پرسنل اورژانس جاده‌ای آبپخش داشته باشم که بار دیگر، با توکل بر خدا و تلاش فراوان، به یک انسان فداکار که خود نیز در لباس مقدس آتش‌نشانی، بارها موجب نجات جان و اموال مردم شده، زندگی دوباره بخشیدند.
در پایان از مردم عزیز و شریف شهر آبپخش می‌خواهم، برای شفای کامل این جوان آتش‌نشان، در این ماه رحمت و برکت، دست به دعا به درگاه بی‌نیاز بی‌همتا بردارند تا انشاالله در پرتو الطاف بی‌انتهایش، به این جوان شفای عاجل و کامل عنایت فرماید.

اعظم صمصامی
شهردار شهر آبپخش"

انتهای پیام/ س.غ 3030،
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
پیام.تقدیر     اورژانس115     شهردار     اعظم.صمصامی     شهر.آبپخش     شهرستان.دشتستان    

تاریخ بروز رسانی:   22 خرداد 1397

تعداد بازدید:   ۳۰

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >