اختصاص 4 پزشک متخصص به بیمارستان دیّر/ بخش بستری اطفال راه‌اندازی می‌شود

16 تير 1397
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر گفت: چهار پزشک متخصص تمام‌وقت در حال حاضر جذب بیمارستان امام هادی (ع) دیر شده‌اند و تعدادی نیز به‌صورت پاره‌وقت در این بیمارستان فعالند.

مهندس احمد آخوندی در نشست شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان دیر اظهار کرد: استاندار بوشهر در بازدید از بیمارستان امام هادی (ع) دیر جهت تسریع در تکمیل و رفع مشکلات این بیمارستان قول پرداخت 15 میلیارد ریال از مطالبات پیمانکار دادند که خوشبختانه این مسئله محقق شد و بسیاری از مشکلات بیمارستان مرتفع شد.
وی با اشاره به خدمات ارایه شده در بیمارستان امام هادی (ع) دیر گفت: از زمان بهره‌برداری از این بیمارستان بیش از 41 هزار ویزیت توسط پزشکان فعال در این بیمارستان صورت گرفته است که این بخشی از توان این مجموعه است و انتظار می‌رود مردم خدمات درمانی خود را از این بیمارستان دریافت کنند.
مهندس احمد آخوندی افزود: قطعاً مراجعات مردم به بیمارستان و دریافت خدمات از آن می‌تواند در افزایش ماندگاری و جذب پزشکان تأثیر مثبت داشته و گام‌های بعدی توسعه آن در زمان کوتاه‌تری برداشته شود.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر گفت: در این مدت موفق شدیم 4 پزشک تمام‌وقت داخلی، بی‌هوشی، اطفال و زنان جذب کنیم ضمن اینکه با به‌کارگیری تعدادی از پزشکان متخصص پاره‌وقت نیز توانستیم خدمات تخصصی به مراجعه‌کنندگان ارایه دهیم.
وی خاطرنشان کرد: پزشکان متخصص فعال در بیمارستان امام هادی (ع) دیر از پزشکان مجرب هستند که در بیمارستان‌های بزرگ کشور نیز تجربه طبابت دارند.
مهندس احمد آخوندی گفت: مقدمات راه‌اندازی بخش اطفال بیمارستان با فعالیت پزشک متخصص در حال انجام است و ان‌شاءالله به‌زودی این بخش نیز به بهره‌برداری می‌رسد.
انتهای پیام/ ح.ن 3050
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
نشست     شورای.سلامت     مهندس.احمد.آخوندی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دیر    

تاریخ بروز رسانی:   16 تير 1397

تعداد بازدید:   ۳۷

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >