سرپرست بیمارستان شهید گنجی برازجان:
۶۱ پزشک متخصص در بیمارستان شهید گنجی برازجان به شهروندان دشتستان ارایه خدمات می‌دهند

19 آبان 1397
سرپرست بیمارستان شهید گنجی برازجان گفت: هم‌اکنون ۶۱ پزشک متخصص در بیمارستان شهید گنجی برازجان به شهروندان دشتستان ارایه خدمات می‌دهند.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، دکتر عبدالرسول ملاح زاده از افزایش تعداد پزشکان متخصص و عمومی در بیمارستان شهید گنجی برازجان خبر داد و عنوان داشت: هم‌اکنون ۶۱ پزشک متخصص در بیمارستان شهید گنجی برازجان به‌صورت تمام‌وقت یا نیمه‌وقت در درمانگاه عمومی این بیمارستان و کلینیک تخصصی ۱۷ شهریور برازجان، در حال ارائه خدمات کلینیکی و پاراکلینکی به مراجعین می‌باشند.
سرپرست بیمارستان شهید گنجی برازجان گفت: با حمایت و تلاش ریاست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، از ابتدای سال تاکنون، تعداد پزشکان متخصص و عمومی در بخش دولتی از ۴۷ پزشک در سه‌ماهه اول به ۶۱ پزشک در سه‌ماهه سوم رسیده است و تمام تلاش مسئولین در شبکه بهداشت و درمان دشتستان، جذب متخصصین بیشتر با ماندگاری بالاتر جهت رفاه حال بیماران و همشهریان عزیز می‌باشد.
دکتر ملاح زاده افزود: در بیمارستان شهید گنجی و کلینیک تخصصی ۱۷ شهریور برازجان، ۶۱ پزشک در ۱۷ رشته تخصصی (داخلی، اطفال، زنان، ارتوپد، چشم، حلق و گوش و بینی،کلیه ومجاری ادراری، قلب، بیهوشی، اعصاب و روان، مغز واعصاب، جراحی مغز واعصاب، عفونی، طب اورژانس، رادیولوژیست و پاتولوژیست) مشغول به ارایه خدمت هستند و تا اوایل آذرماه دو پزشک متخصص در رشته طب اورژانس و مغز واعصاب به این پزشکان ملحق خواهند شد.
سرپرست بیمارستان شهید گنجی برازجان تصریح کرد: ۱۸ پزشک عمومی نیز، به‌صورت تمام‌وقت در بیمارستان شهید گنجی و تا ساعت ۲۴ درمانگاه عمومی این بیمارستان را پوشش می‌دهند.

انتهای پیام/ س.غ ۳۰۳۰
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation


   
تعداد بازدید:   ۹۰

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >