سی‌تی‌اسکن بیمارستان عسلویه به بهره‌برداری رسید

5 امرداد 1398
دستگاه سی‌تی‌اسکن بیمارستان نبی اکرم (ص) تأمین اجتماعی اهدایی شرکت پتروشیمی جم در عسلویه با ۲۰ میلیارد ریال اعتبار روز چهارشنبه در آیینی با حضور مسئولان به بهره‌برداری رسید.

رییس شبکه بهداشت درمان شهرستان عسلویه در حاشیه این مراسم ضمن اظهار خرسندی از راه‌اندازی این دستگاه عنوان کرد: مردم عسلویه میزیان لایقی برای صنعت نفت و گاز در منطقه بودند و خدمات بیش از پیش به این مردم از وظایف همه ادارات، نهادها و شرکت‌ها می‌باشد.
جاسم زارعی بابیان اینکه افتتاح این بخش در جهت کاهش اعزام بیماران ترومایی مثمر ثمر است، تصریح کرد: در زمینه مسائل مربوط به بهداشت و درمان، آماده تعامل با همه دستگاه‌ها و ارگان‌ها می‌باشیم و با توجه به اولویت داشتن پیشگیری بر درمان، همه نهادها باید توجه ویژه به برنامه‌های پیشگیرانه ازجمله پدافند غیرعامل و فرهنگ‌سازی در زمینه ارتقای سواد سلامت مردم داشته باشند.
وی خواستار توسعه سایر بخش‌های بیمارستان شد و اظهار داشت: هزینه در بخش پیشگیری به‌نوعی سرمایه‌گذاری است.
رییس شبکه بهداشت درمان شهرستان عسلویه ضمن تشکر از نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، فرماندار، مدیرکل و مدیر درمان تأمین اجتماعی استان، رئیس بیمارستان نبی اکرم (ص) و شرکت پتروشیمی جم در تخصیص اعتبار و افتتاح سی‌تی‌اسکن گفت: دستگاه سی‌تی‌اسکن یکی از نیازهای ضروری شهرستان بوده است که محقق شد.
در آیینی با حضور نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، فرماندار، معاونین و بخشداران، مدیرکل و مدیر درمان سازمان تأمین اجتماعی استان، مدیرعامل پتروشیمی جم، رییس بهداشت و درمان صنعت نفت استان، رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان، رییس بیمارستان و روسای شوراهای اسلامی شهرستان، شهر و بخش، بخش سی‌تی‌اسکن بیمارستان نبی اکرم (ص) با اعتبار ۲۰ میلیارد ریال که بر اساس موافقت شورای راهبردی پتروشیمی‌های منطقه پارس جنوبی توسط پتروشیمی جم پرداخت‌شده، افتتاح و راه‌اندازی شد.انتهای پیام/ ع.م- ۳۰۹۰


   

تاریخ بروز رسانی:   5 امرداد 1398

تعداد بازدید:   ۱۴

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >