رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
شهرستان دیلم پیشرو در اجرای طرح تحول نظام سلامت در استان بوشهر است

1 دی 1394
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در آیین معارفه پزشکان متخصص بیمارستان بقیة الله الاعظم دیلم گفت: شهرستان دیلم در اجرای طرح تحول نظام سلامت به ‌عنوان الگو مطرح است.

دکتر علیرضا رئیسی تصریح کرد: موضوع سلامت بعد از 30 سال در اولویت برنامه‌های دولت قرار گرفت و همواره مورد تاکید رییس جمهور بوده است و بر اساس پژوهش‌های رسمی انجام شده در کشور این طرح خوشحالی، شادابی، آرامش و رضایتمندی مردم را فراهم کرده است.
دکتر رئیسی هدف از تشکیل این نشست را معرفی متخصصین به مردم و مسئولین شهرستان دیلم بیان کرد و گفت: با استقرار پزشکان متخصص در بیمارستان بقیة الله الاعظم آینده بسیار روشنی در رفع مشکلات حوزه بهداشت و درمان در شهرستان دیلم را شاهد خواهیم بود.
وی بیان داشت: پیگیری‌های فرماندار محترم شهرستان برای تشکیل این جلسه و حضور مسئولین شهرستان موجب شده تا پزشکانی که امروز وارد شهرستان دیلم شده‌اند از بهترین پزشکان استان باشند و این اقدام آغازی بر رضایتمندی بیشتر مردم است چراکه رضایتمندی مردم و دعای خیر آنان رضایت خداوند را به همراه دارد و امیدواریم همین رضایت مردم توشه‌ای برای آخرت ما باشد.
دکتر رئیسی تصریح کرد: نباید از یاد برده شود، که تا سال گذشته تنها چند پزشک عمومی و دو متخصص به شکل پاره وقت با بیمارستان همکاری داشتند اما امروز شاهد به بهره برداری رسیدن اتاق عمل و زایشگاه و استقرار متخصص زنان، ارتوپدی، جراح عمومی، بیهوشی، تصویربرداری، داخلی و اطفال در بیمارستان بقیة الله الاعظم هستیم که این موضوع همت، حمایت و همدلی مسئولین شهرستان دیلم در ارتقا شاخص‌های حوزه بهداشت و درمان را نشان می‌دهد.
دکتر علیرضا رئیسی تلاش‌های مجموعه شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم را در ارتقا حوزه سلامت ستود و خاطر نشان کرد: تلاش‌های امام‌ جمعه و فرماندار سابق شهرستان، نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی و به ویژه مجمع خیرین شهرستان دیلم که در رفع موانع موجود در راه ارتقای حوزه سلامت، پشتیبان و همیار دانشگاه علوم پزشکی بودند را نباید فراموش کرد.

ارتقا پیام/ م.پ 1025


کلمات کلیدی:
معارفه     پزشکان.متخصص     رییس.دانشگاه     شهرستان.دیلم    

تاریخ بروز رسانی:   1 دی 1394

تعداد بازدید:   ۱۰

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگرانارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >