بازدید فرماندار تنگستان از فاز دوم بیمارستان امام حسین (ع) اهرم

25 ارديبهشت 1395
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان فرماندار این شهرستان به‌اتفاق جمعی از مسئولان شهرستان، از روند اجرایی فاز دوم بیمارستان امام حسین (ع) شهر اهرم بازدید کرد.

فرماندار شهرستان تنگستان در این بازدید گفت: عملیات اجرایی فاز دوم بیمارستان امام حسین (ع) شهر اهرم در مساحت 2600 مترمربع آغازشده که انتظار می‌رود در نیمه اول سال آینده به بهره‌برداری برسد.
مهندس غلامرضا ترک‌زاده تصریح کرد: در این فاز بخش‌های اورژانس، کلینیک درمانی، بخش جراحی، زنان و زایمان و هتلینگ راه‌اندازی خواهد شد.
فرماندار تنگستان افزود: همچنین دو بخش ICU و CCU بااعتباری بالغ‌بر 30 میلیارد ریال در حال اجراست که در هفته اول خردادماه سال جاری به بهره‌برداری می‌رسد.
وی ادامه داد: تجهیزات جدید رادیولوژی و سونوگرافی منطبق با بروزترین فناوری موجود خریداری‌شده و به‌زودی در این بیمارستان نصب و راه‌اندازی می‌شود.
فرماندار تنگستان خاطرنشان کرد: از آغاز اجرای طرح تحول نظام سلامت برای توسعه بیمارستان امام حسین (ع) اهرم، جهت ایجاد پایگاه‌های اورژانس جاده‌ای شهرستان، خرید آمبولانس و تجهیزات پزشکی و راه‌اندازی بخش‌های مختلف درمانی تاکنون بیش از 90 میلیارد ریال هزینه شده است.
وی تأکید کرد: از ابتدای راه‌اندازی بیمارستان امام حسین (ع) اهرم و شروع طرح تحول سلامت کمک‌های مناسبی از طرف دانشگاه علوم پزشکی و ریاست محترم دانشگاه به این بیمارستان شده است.
وی با اشاره به اینکه تا قبل از اجرای طرح تحول نظام سلامت بیمارستان 32 تختخوابی اهرم فقط 5 درصد ظرفیت اشغال تخت‌های بیمارستانی داشته اظهار داشت: در دو سال گذشته با اجرای طرح تحول نظام سلامت و حضور بیش از 8 تخصص پزشکی در این مرکز سطح اشغال تخت‌های این بیمارستان به بالای شصت درصد رسیده است.
در ابتدای این بازدید دکترنگین تاجی رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گزارشی از روند اجرای پروژه در دست اقدام بیمارستان ارایه کرد.

انتهای پیام/ ح.د- 3010

کلمات کلیدی:
بازدید.فرماندار     بیمارستان.امام.حسین(ع)     اهرم        

تاریخ بروز رسانی:   25 ارديبهشت 1395

تعداد بازدید:   ۷

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگرانارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >