اسما.حسن‌زاده


19 آبان 1397
کارشناس تغذیه شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه: نیازهای تغذیه‌ای در سنین مدرسه بسیار حایز اهمیت است
کارشناس تغذیه شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه گفت: سنین مدرسه یکی از دوران‌های مهم شکل‌گیری عادات غذایی و شیوه زندگی است که نیازهای تغذیه‌ای در این سنین متغیر بوده و بر اساس سن، جنس، شرایط فیزیولوژیک، اندازه بدن و میزان فعالیت دانش آموزان متفاوت است.

 

24 امرداد 1397
با پیشگیری و کنترل می‌توان از اختلالات ناشی از کمبود ید (IDD) جلوگیری کرد
کارشناس تغذیه شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه عنوان کرد: با پیشگیری و کنترل می‌توان از اختلالات ناشی از کمبود ید (IDD) جلوگیری کرد.

 

29 مهر 1396
بزرگداشت روز جهانی غذا در شهرستان گناوه
مراسم بزرگداشت روز جهانی غذا با حضور مسئولان شبکه بهداشت و درمان در مدرسه متوسطه دخترانه آسیه روستای مال قائد گناوه برگزار شد.

 

28 شهريور 1396
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه: توجه به نیازهای تغذیه‌ای و تحرک در سنین مدرسه دانش آموزان حایز اهمیت است
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه گفت: با توجه به نزدیک شدن به شروع سال تحصیلی جدید توجه به نیازهای تغذیه‌ای و تحرک در سنین مدرسه دانش آموزان حایز اهمیت است.

 

25 خرداد 1395
کارشناس تغذیه شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه: اصول تغذیه صحیح در زمان روزه‌داری رعایت شود
کارشناس تغذیه شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه گفت: متأسفانه برخی از روزه‌داران پس از ماه رمضان دچار عوارضی چون افزایش وزن، افزایش سطح چربی‌های خون، از کنترل خارج شدن بیماری دیابت، فشارخون و مشکلات گوارشی می‌شوند، به همین دلیل ضرورت دارد تا روزه‌داران اصو ...

 

27 ارديبهشت 1395
کارشناس تغذیه شبکه بهداشت گناوه: مصرف آب و مایعات کافی در تابستان جدی گرفته شود
کارشناس تغذیه شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه گفت: با توجه به افزایش دما در فصل تابستان و افزایش تعریق، آب و املاح ضروری بدن کم می‌شود و مصرف آب و مایعات در این فصل نباید فراموش شود.

 

6 ارديبهشت 1395
برگزاری جشنواره غذا به مناسبت هفته سلامت در شهرستان گناوه
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان گناوه، به مناسبت هفته سلامت جشنواره غذا با شعار غلبه بر دیابت در بین رستوران‌های شهرستان برگزار شد.

 
 
 
< >