رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان: طرح جامع ساماندهی مراکز درمانی خصوصی در دشتستان آغاز شد

11 شهريور 1396
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان از آغاز طرح جامع ساماندهی مراکز درمانی خصوصی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، دکتر حسین دارابی افزود: در این طرح جامع، تمامی خدمات بهداشتی و درمانی که توسط مراکز درمانی خصوصی انجام می‌شود، مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت.
وی تصریح کرد: در این طرح چک‌لیست‌هایی تهیه‌شده که با خودارزیابی درون‌سازمانی هر مرکز، از پتانسیل این بخش‌ها جهت گزارش‌گیری فعالیت‌ها ازجمله بیماریابی استفاده خواهد شد و اطلاعات مربوطه در سامانه‌ای که به همین منظور طراحی خواهد شد ثبت و پس‌خوراندهای لازم به بخش خصوصی انتقال داده خواهد شد.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان اظهار داشت: انجام این طرح یک کار دوسویه است که با بازدید و مشاوره و همچنین گزارش دهی، امیدواریم ارتقای سطح خدمات بخش خصوصی و رضایتمندی مردم را در پی داشته باشد.
دکتر دارابی خاطرنشان کرد: بعد از ارزیابی نهایی، مراکز درمانی بخش خصوصی درجه‌بندی و به اطلاع عموم خواهد رسید.
حمایت از بخش‌ خصوصی در راستای کاهش بار درمان از سیاست‌های دانشگاه علوم پزشکی است
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان بیان کرد: حمایت از بخش‌های خصوصی درمانی باهدف کم کردن بار درمان شهرستان و استان از سیاست‌های دانشگاه علوم پزشکی و شبکه بهداشت و درمان می‌باشد.
طرح جامع ساماندهی مراکز درمانی خصوصی با حضور رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان و مسئولین واحدهای نظارت بر درمان، بهداشت محیط و حرفه‌ای و آزمایشگاه در کلینیک تخصصی نوید این شهرستان خبر داد.
انتهای پیام/س.غ 3030
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

 




تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.