سرپرست مرکز بهداشت شهرستان بوشهر: هدف از تشکیل کانون سلامت محله افزایش سطح سلامت است

8 دی 1397
سرپرست مرکز بهداشت شهرستان بوشهر گفت: کانون سلامت محله باهدف کمک به افزایش مشارکت مؤثر، کارآمد و خلاق مردم در توسعه سلامت خود، خانواده و محله تشکیل می‌شود.

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر؛ مهندس حسن فخرایی با تأکید بر لزوم اجتماعی شدن سلامت که رویکرد نوینی برای کاهش نا عدالتی‌ها در عرصه سلامت است افزود: در این عرصه به دنبال جلب مشارکت مردم محلات در نهادینه کردن سلامت در همه ابعاد زندگی آن‌ها هستیم.
وی در خصوص اهمیت تشکیل این کانون‌ها در ارتقا سلامت همشهریان گفت: فراهم کردن مشارکت ساختارمند مردم و توانمندسازی جوامع محلی از اهداف تشکیل مجمع سلامت محلات است که درصدد هستیم با مشارکت فعال مردم چهار محل (کوتی، شنبدی، دهدشتی و بهبهانی) برای رفع مشکلات محلات تصمیم‌گیری و چاره‌اندیشی نموده و این برنامه جهت دیگر محلات شهر بوشهر نیز در دستور کار قرار خواهد گرفت.
مهندس فخرایی بیان داشت: برنامه افتتاحیه کانون سلامت محلات بوشهر در مسجد غریب محله بهبهانی‌ها با حضور مقامات استانی، مسئولین و روسای ادارات مرتبط، داوطلبین سلامت، هیات امنا مسجد و اهالی محله بهبهانی اجرا خواهد شد.
سرپرست مرکز بهداشت شهرستان بوشهر گفت: در این نشست که با حضور کارشناسان این مرکز و مسئول بنیاد فرزانگان بوشهر انجام گرفت تصمیماتی مبنی بر نحوه برگزاری برنامه افتتاحیه کانون سلامت محله بهبهانی‌ها اتخاذ گردید.

انتهای پیام/ ا.س- 3000
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.