رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان خبر داد: ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به بیش از ۵۰ هزار نفر در تعطیلات نوروز

17 فروردين 1398
رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان از ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به ۵۷هزار نفر از آغاز طرح سلامت نوروزی تاکنون در شهرستان دشتستان خبر داد.

مهندس ماریا خویش‌دوست در گفتگو با روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: با آغاز طرح سلامت نوروزی در دشتستان ۳۴هزار  نفر از خدمات بهداشتی و درمانی که توسط ۹ مرکز کشیک تعیین‌شده و ۱۱ پایگاه اورژانس شهری و جاده‌ای ارائه‌شده بهره‌مند شده‌اند و ۲۳ هزار و ۷۴۰ نفر خدمات درمانی خود را توسط بیمارستان شهید گنجی دریافت نموده‌اند.
وی اظهار کرد: در ایام تعطیلات نوروزی سال ۹۸، سه بازدید توسط معاون وزیر بهداشت، رییس و قائم‌مقام رییس دانشگاه از مراکز و خانه‌های بهداشت و همچنین پایگاه‌های اورژانس شهری و جاده‌ای انجام‌گرفته است.
رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان افزود: در تعطیلات نوروز ۲۰ مورد نظارت و بازدید از مراکز، خانه‌های بهداشت و پایگاه‌های اورژانس ۱۱۵ توسط رییس و معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان دشتستان انجام‌شده است.
وی همچنین گفت: طبق هماهنگی و برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده توسط واحد هماهنگی و گسترش شبکه ستاد شهرستان، ۴۴ بازدید توسط مسئولین و کارشناسان ستادی و ۸ بازدید توسط کارشناسان اداره بازرسی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در ایام تعطیلات از مراکز و خانه‌های بهداشت شهرستان دشتستان صورت گرفته است.
مهندس خویش‌دوست تصریح کرد: از ابتدای طرح سلامت نوروزی تاکنون به ۵۶هزار نفر خدماتی نظیر ویزیت پزشک، دندان‌پزشک، خدمات درمانی (بستری و سرپایی) مراقبت‌های کودکان و مادر باردار، واکسیناسیون، خدمات آزمایشگاهی و اورژانسی توسط مراکز و خانه‌های بهداشت ارائه‌شده که نسبت به مدت مشابه در سال گذشته ارتقا داشته است.
انتهای پیام/ س.غ/۳۰۳۰
دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.