اسکان دانشجویان ورودی 95

تاریخ نامه: 3 مهر 1395
شماره نامه:
 
دانشجويي  |   

 

با حمد و سپاس به درگاه خداوند دانا و تواناي مطلق و با عرض تبريک و تهنيت و خير مقدم خدمت خواهران و برادران عزيزي که در آزمون سراسری سال 1395 در دانشگاه علوم پزشکي بوشهر پذيرفته شده‌اند. به اطلاع مي‌رساند با توجه به اینکه ثبت نام به صورت غیرحضوری صورت می‌پذیرد تعیین وضعیت خوابگاه‌ها بعد از پایان مهلت ثبت نام اینترنتی انجام می‌گیرد.

تاریخ ثبت نام اینترنتی از یکشنبه 4/7/95 لغایت سه شنبه 6/7/95 می‌باشد، بدیهی است پس از اتمام مدت ذکر شده و براساس فرم‌های تکمیل شده توسط دانشجو، امتیازبندی خوابگاه‌ها انجام می‌شود و لغایت تاریخ 8/7/95 از طریق همین سایت اطلاع رسانی می‌گردد.

دانشجویان عزیز پس از اطلاع از وضعیت خوابگاه خود لازم است فرم‌های معرفی‌نامه و تعهد پرداخت هزینه خوابگاه را که به پیوست می‌باشد دانلود کرده و پس از تکمیل، در هنگام مراجعه به دانشگاه آنرا تحویل اداره خوابگاه‌ها داده و سپس به خوابگاه تعیین شده مراجعه نمایند.

لازم به ذکر است برای همه دانشجویان ورودی 95 هزینه خوابگاه بصورت مشارکتی و مطابق جدول ذیل می‌باشد که دانشجو می‌بایست پس از پایان هر ترم تحصیلی و قبل از دریافت کارت ورود به جلسه نسبت به تسویه حساب هزینه خوابگاه اقدام نموده و فیش واریزی را به اداره خوابگاه‌ها تحویل دهد.

تبصره: دانشجویان تحت پوشش نهادهای حمایتی (بهزیستی و کمیته امداد) و دانشجویان سهمیه بنیاد شهید و امور ایثارگران مشمول بند فوق نبوده و در صورت امکان در خوابگاه‌های ملکی اسکان داده می‌شوند.

 

 

                                      هزینه

 نوع خوابگاه

ترم اول(چهار ماه و نیم)

ترم دوم(پنج ماه و نیم)

مشارکتی

6525000ریال

7975000 ریال

 

 فرم‌های مورد نیاز:      معرفی نامه خوابگاه‌ها       تعهد پرداخت هزینه

 

تعهد پرداخت هزینه خوابگاه مشارکتی

فرم افراد مجاز به ملاقات دانشجویان

فرم معرفي به خوابگاه

مشخصات فردي و خانوادگي دانشجو

 کلمات کلیدی:
اسکان     دانشجویان     ورودی    

تاریخ بروز رسانی:   5 مهر 1395

تعداد بازدید:   ۴۱
     
 

موارد مرتبط


ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >