تغییر در مهلت ثبت نام و زمان برگزاری بیست و هفتمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت

تاریخ نامه: 4 دی 1401
شماره نامه:
 
اطلاعیه های عمومی  |   

تغییر در مهلت ثبت نام و زمان برگزاری جشنواره
اطلاعیه مهم  :
مهلت ثبت نام و زمان برگزاری آزمونهای بخشهای آوایی و معارفی جشنواره تغییر کرد.
با توجه به درخواستهای مکرر دانشگاهها و موافقت شورای هماهنگی فعالیتهای قرآن و عترت دانشگاهها زمان برگزاری آزمونهای بخش های آوایی و معارفی در مرحله دانشگاهی بیست و هفتمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی تغییر کرد بر این اساس ثبت نام از متقاضیان در تمامی بخشهای ششگانه جشنواره آوایی ،ادبی ،پژوهشی فناوری معارفی و هنری تا پایان دی ماه ۱۴۰۱ تمدید گردید و زمان برگزاری آزمونها در دو بخش آوایی و معارفی در مرحله دانشگاهی به شرح زیر تغییر نمود.
بخش آوایی : در طول بهمن ماه ۱۴۰۱

بخش معارفی: هفته آخر بهمن ماه ۱۴۰۱ پس از امتحانات پایانی نیمسال اول

۱. در بخش معارفی، لیست مشخصات راهیافتگان به مرحله مقدماتی سراسری تمامی افرادیکه بالای ۸۰ امتیاز را در آزمون کسب نموده اند به مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت ارسال میشود.
۲ در بخش آوایی ، لیست مشخصات نفرات اول هر رشته در ۱۳ رشته ای که دارای مرحله سراسری هستند رشته های قرائت تحقیق قرائت ،ترتیل ،اذان ،دعاخوانی ،مداحی آیین سخنوری حفظ کل، حفظ ۲۰ جزء، حفظ ۱۵ جزء، حفظ ۱۰ جزء، حفظ ۵ جزء و حفظ ۳ جزء به مرکز قرآن و عترت ارسال میشود ؛ ضمناً همزمان با ارسال لیست مشخصات نفرات اول آثار شرکت کنندگان در ۷ رشته شامل قرائت تحقیق ، قرائت ترتیل ،اذان ، دعاخوانی مداحی و آیین سخنوری بر اساس منابع و موضوعات تعیین شده در آیین نامه اجرایی جشنواره ضبط و فایل آن جهت ارزیابی و داوری در مرحله مقدماتی سراسری به مرکز قرآن و عترت ارسال میگردد خاطر نشان میسازد فایل رشته آیین سخنوری صوتی MP  و (تصویری و حجم کمتر از ۱۰۰ مگابایت) و فایل رشته های قرائت تحقیق قرائت ترتیل ، اذان ،  دعاخوانی و مداحی با فرمت( MP3 صوتی و حجم کمتر از ۱۰ مگابایت )تهیه شده باشد.
در بخشهای ،ادبی ،پژوهشی فناوری و هنری  آثاردر سایت  بارگزاری نمیگردد بلکه تمامی آثار شرکت کنندگان به همراه لیست مشخصات در قالب سی دی به وزارتخانه ارسال میگردد.کلمات کلیدی:
تمدید     بیست.و.هفتمین.جشنواره.قرآن.عترت     وزارت.بهداشت     تغییر.زمان.آزمون    

تاریخ بروز رسانی:   4 دی 1401

تعداد بازدید:   ۱
     
 

موارد مرتبط


ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >