قابل توجه پذيرفته شدگان اصلي آزمون استخدام پیمانی مورخ 1399/11/24

تاریخ نامه: 20 تير 1400
شماره نامه:
 
استخدام  |   

 

با سلام و عرض تبریک خدمت پذیرفته شدگان آزمون استخدامی پیمانی مورخ 99/11/24  طبق اطلاعیه هسته گزینش جهت تحویل مدارک در تاریخ‌های ذکر شده مراجعه نمایند.

 

اطلاعيه هسته گزينش

 

قابل توجه پذيرفته شدگان اصلي آزمون استخدام پیمانی مورخ 1399/11/24

کليه داوطلبان اصلي لازم است جهت انجام مراحل گزينش با در دست داشتن مدارک ذيل در از تاریخ 1400/4/26 لغابت 1400/5/6، به صورت حضوری در ساعات اداری یا پستی به آدرس بوشهر - روبروی ستاد اقامه نماز جمعه - دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر - هسته گزینش - صندوق پستی3537-75135 مراجعه یا  تحویل نمايند.

1- تکمیل فرم اطلاعات فردی (لینک دانلود آن ذیل این اطلاعیه می باشد)

* تذکرات مهم درخصوص تکمیل فرم اطلاعات فردی:

الف: در قسمت وضعیت تحصیلی کلیه مقاطع تحصيلي از دیپلم تا آخرین مدرک اخذشده ذکر شود .ضمنا در صورت دانشجو بودن نیز درهمان مقطع تحصیلی اطلاعات درحال تحصیل نوشته شود.

ب: در قسمت مشاغل دولتی یا غیر دولتی داوطلبان بايد آدرس و مشخصات مراکز دولتي و خصوصي که به نحوي در آنجا اشتغال داشته يا دارند را وارد کنند. داوطلبان اگربه صورت طرحي يا پيام آوري در جايي مشغول بکار بوده اند آنرا بنويسند. در صورت داشتن کار آزاد و يا مطب خصوصي نيز قيد نمايند.

ج: در قسمت معرفین : داوطلب مي بايست مشخصات چهار نفر از افراد مورد وثوق و اعتماد بعنوان معرف معرفي نمايد که از خويشاوندان نباشند و از دوستان و معاشرين صميمي باشد، از محل تحصيل، محل کار نوشته شود و حتی الامکان ازلحاظ سني و جنسي و تحصيلات نيزبا شما سنخيت داشته باشند.

د: آدرس محل سکونت داوطلب: در اين جدول بايد آدرسهاي دقيق محل سکونت خود (تا کوچه و پلاک و کدپستی)  را طي ده سال اخير بنويسد و تاريخ شروع و خاتمه اقامت نيز دقيق مشخص گردد و محل سکونت شامل خوابگاه‌هاي دانشجوئي،پانسيون مراکز بهداشتي و نظاير آن هم مي شود.

و: درابتدا و انتهای فرم حتماً داوطلب با درج نام و نام خانوادگي و تاريخ تکميل فرم و امضاي خود، فرم را به پايان برساند.

2- تصوير از تمام صفحات شناسنامه با توضيحات

3- تصوير از آخرين مدرک تحصيلي

4- 4 قطعه عکس 4×3 جديد مربوط به سال جاري (پشت نویسی شود)

5- تصوير از کارت ملي

 

* قابل توجه پذيرفته شدگان آزمون :

فایل الکترونیکی ((گزینش در یک نگاه)) در ذیل این اطلاعیه برای آشنایی شما با فرایند گزینش گذاشته شده است. لطفاً مطالعه فرمائید.

 

برای مشاهده گزینش در یک نگاه اینجا کلیک نمایید.

 

برای دانلود فرم اطلاعات فردی اینجا کلیک نمایید.

 


روابط عمومي هسته گزينش دانشگاه علوم پزشکي بوشهر

قابل توجه :

داوطلبانی که به نتایج اعلام شده اعتراض دارند (نمره علمی، امتیاز بومی، امتیاز کرونا و...) تا پایان وقت اداری 1400/4/29 فرصت دارند درخواست کتبی خود را  با ذکر مورد به منابع انسانی دانشگاه تحویل تا پس از بررسی در کمیته آزمون پاسخ داده شود. ضمناً ادرس دقیق پستی و شماره تلفن در زیر درخواست قید گردد.

 

 

 کلمات کلیدی:
پذیرفته.شدگان     آزمون.استخدام     پیمانی    

تاریخ بروز رسانی:   20 تير 1400

تعداد بازدید:   ۱
     
 

موارد مرتبط


ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >