آگهی پذیرش دانش آموز در هنرستان کار و دانش رشته بهیاری

تاریخ نامه: 14 شهريور 1400
شماره نامه:
 
فراخوان  |   

 

آگهی پذیرش دانش آموز در هنرستان کار و دانش رشته  بهیاری


دانشگاه علوم پزشکي بوشهر از ميان داوطلبان پسر جهت تحصيل در هنرستان بهياري پسرانه هفده شهریورشهرستان دشتستان (برازجان) براي سال تحصيلي 1401-1400 پس از برگزاري امتحان کتبي و مصاحبه حضوري و انجام ساير مراحل براساس اولويت دانش آموز مي پذيرد. داوطلبان واجد شرایط میتوانند با مراجعه به سایت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به آدرس: bpums.ac.ir نسبت به ثبت نام الکترونیکی اقدام نمایند. ملاک تایید ثبت نام گرفتن کد رهگیری می باشد.

برای ورود به سامانه ثبت نام اینجا کلیک نمایید.


مهلت ثبت نام: از تاریخ دوشنبه 1400/6/15  الی شنبه 1400/6/20  به مدت  6  روز


الف) شرايط:

1- تابعيت کشور جمهوري اسلامي ايران

2- متدين به دين مبين اسلام يا يکي از اديان رسمي کشور و التزام به قانون اساسي جمهوري اسلامي

3- دارابودن مدرک قبولی  پایه نهم در سال تحصیلی جاری، با شرط معدل 17 به  بالا

تبصره: داوطلبان دارای مدرک بالاتر از پایه نهم حق ثبت نام و شرکت در آزمون را ندارند.

4- حداکثر سن ورود به دبيرستان مطابق ضوابط مدارس روزانه (متولدین 1382/7/1 به بعد)

5- دارا بودن سلامت جسمي و رواني

6- دارا بودن صلاحيت اخلاقي و حسن خلق و شايستگي حرفه اي

7- قبولي در امتحان ورودي (کتبي و مصاحبه)

8- افراد بومي استان حق تقدم خواهند داشت.

9- خانواده معظم شهداء ، اسراء ، مفقودين و جانبازان از کارافتاده در صورت برخورداري از توانائي جسمي متناسب با رشته بهياري و تساوي شرايط ( آزمون کتبی و مصاحبه) از اولويت برخوردار خواهند بود.

10- طول دوره تحصيل بر اساس ضوابط آموزش و پرورش مي باشد (حداقل سه سال کامل تحصیلی)

11- وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکي نسبت به پرداخت کمک هزينه تحصيلي و خوابگاه هيچگونه تعهدي نخواهد داشت.

12- تعهد خدمت معادل دو برابر مدت آموزش (در صورتيکه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکي پس از فارغ التحصيلي و پس از معرفي حداکثر ظرف مدت 6 ماه نسبت به جذب فارغ التحصيلان اقدام ننمايد، تعهد نامه کان لم يکن تلقي خواهد شد).

13- به دانش آموزان در صورت موفقيت در آزمونهاي دورس عمومي، الزامي و تخصصي از سوي وزارت آموزش و پرورش ديپلم کاردانش در رشته بهياري داده خواهد شد.

ب) مدارک لازم جهت ثبت نام و بارگذاری در سامانه :

1- فيش واریز بانکي به مبلغ 250،000 ریال (بیست و پنج هزارتومان) به حساب شماره 1591204746 بانک ملت یا شماره شبا 450120000000001591204746 IRبه نام معاونت آموزش و تحقیقات دانشگاه علوم پزشکی بوشهر (قابل پرداخت در کليه شعب بانک ملت)

2- کارنامه قبولی پایه نهم با معدل 17 به بالا اخذ شده در سال تحصیلی جاری

3- تصویر شناسنامه    

4- عکس 4*3 تمام رخ جدید


ج) نحوه ثبت نام و ارسال مدارک:

داوطلبانی که  واجد شرايط اعلام شده هستند مي توانند مدارک لازم برای ثبت نام  را اسکن و سپس به آدرس سامانه ثبت نام مراجعه و با وارد کردن کد ملی نسبت به تکمیل فرم اطلاعات و مشخصات خواسته شده اقدام و مدارک را در سامانه بارگذاری کرده و کد رهگیری را دریافت نمایند.

تذکر1: ارسال مدارک و ثبت نام فقط از طریق سامانه ثبت نام مشخص شده در سایت اینترنتی دانشگاه امکان پذیر است و از مراجعه حضور خود داری نمایید.


د) دریافت کارت آزمون :

1- داوطلبان گرامی در صورتیکه ناقل یا مبتلا به ویروس کرونا باشند مراتب را از طریق شماره تلفن 07734244185 به دفتر مدرسه بهیاری علام نمایند.

2- داوطلبان گرامی برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون از روز سه شنبه 1400/6/23 لغایت چهار شنبه 1400/6/24 با کد رهگیری ثبت نامی که در اختیار دارند به سایت اینترنتی دانشگاه مراجعه و کارت آزمون خود را دریافت نمایند. لازم به ذکر است درصورت عدم دریافت کد رهگیری هنگام ثبت و یا ارسال مدارک ناقص و خارج از شرایط دستورالعمل، کارت آزمون برای داوطلب صادر نخواهد شد. و از لیست متقاضیان حذف میگردد.


هـ) شرايط برگزاري آزمون:

1- نوع سؤال فقط تستي (چهار جوابي) و از دروس رياضي- ادبيات فارسي – علوم زیستی-  زبان انگليسي و بينش ديني از هر درس 20 سئوال و جمعاً 100 سوال در سطح دروس پایه تحصیلی نهم.

2- از داوطلبانی که حدنصاب لازم نمره قبولی (هفتاد نمره از صد نمره) را کسب کرده باشند با توجه به ظرفیت پذیرش جهت انجام مصاحبه حضوري دعوت بعمل مي آيد.


ی) تاریخ آزمون:

آزمون کتبي روز جمعه مورخ 1400/6/26 راس ساعت 10 صبح برگزار می گردد. آدرس و محل برگزاری آزمون در روز دریافت کارت از سایت اینترنی دانشگاه ،با درج آدرس در کارت آزمون اطلاع رسانی میگردد.

داوطلبین واجد شرایط که کارت آزمون را دریافت می نمایند یک ساعت قبل از برگزاری آزمون در محل حوزه امتحانی که آدرس آن در ذیل کارت شرکت در جلسه درج شده حضور داشته باشند.


توجه : ارائه اصل فیش واریزی به همراه کارت شناسایی و کارت ورود به جلسه در روز برگزاری آزمون کتبی الزامی است.


* در صورت داشتن هرگونه سئوال و یا درخواست راهنمایی ضروری با شماره تلفن 07734244185 تماس بگیرید.

 

دانشگاه علوم پزشکی بوشهر

 کلمات کلیدی:
پذیرش     دانش.آموز     هنرستان     بهیاری    

تاریخ بروز رسانی:   15 شهريور 1400

تعداد بازدید:   ۳
     
 

موارد مرتبط


ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >