بیانیه حفظ حریم شخصی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر

1397/12/5 0:0

 

بیانیه حفظ حریم شخصی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر


به پرتال دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خوش آمدید. ما برای حریم خصوصی کاربران ارزش فراوان قائل هستیم. در این بیانیه شرح داده می‌شود که چه اطلاعاتی، چگونه و به چه منظور از کاربران این مجموعه دانشگاهی دریافت شده و در باره نحوه استفاده و محافظت از اطلاعات توضیح داده می‌شود. دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، حفظ حریم شخصي شما را تضمين مي‌کند. در هر حال تعهدات و مسئوليت‌هاي این دانشگاه محدود به توانايي‌ها و امکانات دانشگاه بوده و اين مجموعه دانشگاهي در قبال اقدامات مجرمانه، حوادث و رويدادهاي غيرمترقبه و يا اتفاقاتي که منتسب يا ناشي از اقدامات دانشگاه علوم پزشکي بوشهر نباشد، مسئوليت و يا تعهدي نخواهد داشت.

ممکن است در آینده تغییراتی در این سند اعمال شود. شما می‌توانید با مراجعه به این صفحه از تغییرات ایجاد شده مطلع شوید.


- اطلاعاتی که دریافت می‌گردد:

به منظور کار با این تارنما و یا استفاده از خدمات آن برخی اطلاعات شخصی شما ممکن است دریافت گردد. این اطلاعات برای اعمال خدمات، حفظ کیفیت خدمات، و به منظور فراهم کردن آمار عمومی ناظر به استفاده از پایگاه اینترنتی به کار گرفته می‌شود.

 

این اطلاعات شامل موارد ذیل می‌باشد:

۱) اطلاعات هویتی مانند: آدرس ایمیل، نام و نام خانوادگی، کدملی، شماره تلفن، آدرس منزل، آدرس محل کار، نام پدر، شماره همرا، نام شرکت، شناسه ملی، تاریخ تولد، مدرک تحصیلی، شماره دانشجویی

۲) اطلاعات تجهیزات سخت افزاری مانند: مشخصات رایانه و تجهیزات مرتبط.

۳) اطلاعات نرم افزاری مانند: سیستم عامل، نرم افزارهای مورد استفاده، آدرس IP، نوع مرورگر، زمان دسترسی و آدرس وب سایت‌های ارجاع‌دهنده.

 

- چگونگی بهره‌برداری از اطلاعات:

دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به منظور شناخت نیازها و ارائه پیشنهادهای بهتر به کاربران، از اطلاعات گردآوری شده برای اهداف ذیل استفاده می‌کند:

۱) ایجاد بانک اطلاعاتی مخاطبان یا همکاران

۲) استفاده از اطلاعات برای بهبود خدمات یا نحوه‌ی ارائه‌ی آن‌ها

۳) ارائه‌ی امکانات جدید، پیشنهادهای ویژه و یا دیگر اطلاعات

۴) استفاده در سامانه های مختلف دانشگاه

توجه داشته باشید که اگر شما مستقیماً اطلاعات حساس هویتی یا شخصی خود را از طریق دانشگاه علوم پزشکی بوشهر  افشا کنید، ممکن است این اطلاعات توسط سایرین به کار گرفته شود. این دانشگاه هیچ یک از ارتباطات آنلاین خصوصی شما را رصد نمی‌کند.

 

- امنیت اطلاعات:

دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اطلاعات شخصی و هویتی که شما بر روی سرورهای رایانه فراهم کرده‌اید، به شکل کنترل‌شده، امن و حفاظت‌شده، از دسترسی‌ها، استفاده و افشاهای تأیید نشده محافظت می‌کند این دانشگاه اطلاعات شخصی را بدون اجازه صریح شما استفاده و افشا نمی‌کند و به اشخاص ثالث ارائه نمی دهد، مگر اینکه از طرف مراجع قضایی حکمی برای این کار دریافت کند.

 

- محتوی وب سایت:

وب سایت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر علاوه بر سامانه مدیریت محتوا دارای سامانه های متعددی می باشد که هر یک به منظور ارائه خدمات، اطلاع رسانی فعالیت‌های سازمان و سرویس دهی بهتر به مراجعین مراکز درمانی، عموم مردم، اساتید، کارکنان شاغل یا بازنشسته و دانشجويان طراحي شده است.

 

- مالکیت معنوی و حق انتشار:

این پرتال و همه محتوای آن بر مبنای قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران، تحت مالکیت معنوی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر می‌باشد. هرگونه تولید مشابه، ارسال به شخص ثالث، انتشار در زیر سایت‌ها و یا چاپ تمام یا بخشی از هر نوع محتوای موجود در اين سايت فقط با ذکر نام منبع مجاز است. مگر در مواردي که موافقت‌نامه معتبر کتبي از سوي وزارت بهداشت و درمان صادر شده باشد.
هیچ نام ،آرم یا علائم تجاری و خدماتی به منظور تبلیغات در پرتال وجود ندارد. موارد احتمالی نیز فقط برای نشان دادن محصولات و خدمات مرتبط به دانشگاه علوم پزشکی بوشهریا دیگر واحد های زیرمجموعه و وابسته به این سازمان می باشد.
ممکن است پیوندهایی به سایت‌هایی غیر از سایت‌های دانشگاه علوم پزشکی بوشهر وجود داشته باشد که در این صورت، حقوق مالکیت معنوی ما محتوای آن سایت‌ها را در بر نمی‌گیرد و برای اطلاع از نحوه استفاده از محتواي آنها به بخش شرايط و قوانين و يا بخش مالکيت معنوي خود آن سايت‌ها بايد رجوع شود.
لازم به ذکر است با افراد خاطی طبق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران برخورد خواهد شد.

 

 - پست الکترونیک و نام کاربری اینترنت دانشگاهی:

اطلاعات مورد نیاز متقاضیان پست الکترونیک، به صورت تکمیل فرم الکترونیک، دریافت می‌گردد و اطلاعات اشخاص در آرشیو الکترونیکی بایگانی خواهد شد.
اکانت اینترنت هم از طریق مدیریت آمار و فن‌آوری اطلاعات دانشگاه، در اختیار اساتید، دانشجویان و کارکنان  قرار می‌گیرد.

 

- پیوندها:

در پرتال دانشگاه و واحدهای تابعه پیوندهای بسیاری به سایر مجموعه‌ها ، دانشگاه‌ها و ارگان‌ها وجود دارد که همگی مرتبط با نوع فعالیت دانشگاهی است، تمامی این سایت‌ها تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌نمایند. وقتي کاربر پرتال دانشگاه علوم پزشکي بوشهر از اين لينک‌ها استفاده مي نمايد در واقع از محدوده پرتال دانشگاه علوم پزشکي بوشهر  خارج مي‌شود، لذا مسئوليت کنترل محتوي و حفظ حريم شخصي افراد بر عهده سايت مربوطه مي‌باشد.

 

- اطلاعات تماس:

دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نظرات شما در خصوص محتوای "بیانه حفظ حریم شخصی" این دانشگاه را گرامی می‌دارد. جهت هر گونه انتقاد یا پیشنهاد در خصوص این بیانیه با آدرس Msi@bpums.ac.ir در تماس باشید.

 

دانلود بیانیه حفظ حریم شخصی دانشگاه علوم پزشکی در سربرگ دانشگاه

 

 

کلمات کلیدی:
بیانیه     حفظ     حریم.شخصی    

تاریخ بروز رسانی:   5 امرداد 1400

تعداد بازدید:   ۲

 


چاپ
< >