بیانیه توافق سطح خدمت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر

1397/12/5 0:0

 

بیانیه توافق سطح خدمت


تارنمای دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان بوشهر از محتوی و مطالب متنوع در حوزه‌های مرتبط با سلامت بر اساس خط و مشی وزارت بهداشت کشور  تشکیل یافته است. این تارنما قوانین و مقرراتی را جهت استفاده کاربران از تارنما تدوین نموده است که کاربران مجاز به ویرایش آن نبوده و به منظور استفاده از خدمات پورتال می بایست با تمامی این شرایط و نکات اشاره شده به آنها موافقت نمایند.


1- تغییر و تحول در قوانین و شرایط استفاده ازتارنما

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان بوشهر تمام حقوق مربوط به ویرایش شرایط استفاده، قوانین و نکات مطرح شده پیرامون آن را برای خود محفوظ می‌دارد.

 

2- لینک به تارنماهای دیگر

پورتال دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان بوشهر ممکن است شامل لینک‌هایی به تارنماهای دیگر باشد. تارنماهای لینک داده شده از درون این تارنما، تحت کنترل و نظارت ما نبوده و ما هیچ مسئولیتی را در قبال آنها بر عهده نمی‌گیریم. دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان بوشهر این لینک‌ها را تنها جهت ارائه تسهیلات به شما درون تارنما قرار داده و محتوای هر لینک، ارتباط خاصی به تارنما ما نداشته و ما مسئولیتی را در قبال آن نمی‌پذیریم.

 

3- عدم استفاده نامشروع یا ممنوع

جهت استفاده از دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان بوشهر شما متعهد می‌شوید که تحت هیچ شرایطی از تارنما ما در کارهای نامشروع و ممنوع استفاده نمی‌نمایید. شما مجاز به استفاده از تارنما دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان بوشهر تحت هیچ شرایطی که موجب ایجاد صدمه، غیرفعال شدن تارنما، ایجاد اختلال در ظاهر آن و ... شود، نمی‌باشید.

 

4- استفاده از امکانات ارتباط جمعی

تارنمای دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان بوشهر ممکن است شامل سیستم‌های ارتباط جمعی نظیر تالار گفتگو، پشتیبانی برخط، سیستم نظرسنجی، صفحات مربوط به اطلاعات شخصی و یا سیستم‌های مشابهی باشد که امکان ارتباط شما با سایر کاربران را فراهم کرده باشد. در اینصورت شما تنها مجاز به ارسال و دریافت پیام و یا فایل‌هایی می باشید که متناسب با آن سیستم ارتباط جمعی بوده و می‌بایست نهایت دقت را نموده تا موجب بروز موارد زیر نشوید:

بد نام کردن، سوء استفاده، حملات مخرب، تهدید و تجاوز به حقوق عمومی تارنما و سایر کاربران.

بارگذاری فای‌ هایی که شامل ویروس بوده،‌ فایل های ناقص و خراب و یا هر فایل یا برنامه‌ای که موجب بروز اختلال در عملکرد یک کامپیوتر دیگر گردد.

تبلیغات یا پیشنهاد فروش و خرید هر چیز یا خدمات خاصی به منظور تجارت در تارنما.

رهبری، هدایت و تشکیل گروه‌های هرمی در نظردهی‌ها، مسابقات و موارد مشابه.

توزیع فایل‌هایی که قبلاً توسط یک کاربر دیگر درتارنما قرار داده شده است به نام خود.

محدود کردن و یا محروم ساختن هر کاربری به استفاده از خدمات عمومی و سرویس های ارتباط جمعی تارنما.

برداشتن و جمع‌آوری اطلاعات شخصی افراد بدون جلب رضایت آنها.

اطلاعات،‌ سامانه‌ها،‌ محصولات و خدمات ارائه شده در تارنما ما ممکن است شامل خطاهای گرافیکی و یا برنامه نویسی باشد. قابل ذکر است بصورت دوره‌ای تغییراتی به این اطلاعات اعمال خواهد شد. همچنین وزارت متبوع و یا تولید کنندگان آن محصول، ممکن است به منظور توسعه برنامه آن را ویرایش نمایند.


5- در دسترس بودن

- تارنمای دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان بوشهر مجهز به امکان ثبت انتقادات و پیشنهادات شما متقاضیان گرامی  از طریق "ارسال پیشنهادات" می‌باشد. در این قسمت شما می‌توانید، به صورت تمام وقت و در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت روز، تماس برقرار نمایید. به محض ثبت انتقاد یا پیشنهاد، سعی می‌گردد در کوتاهترین زمان ممکن نتیجه پیگیری درخواست مطرح شده به متقاضی اعلام و در صورت لزوم درخواست مراجعه حضوری گردد.

- تارنمای دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان بوشهر به صورت تمام وقت در دسترس متقاضیان گرامی بوده و در صورت بروز هرگونه اشکال و نقص فنی، به متقاضیان اطلاع رسانی خواهد گردید.

- سامانه ملی 190 به منظور پاسخگویی و رسیدگی به شکایات بهداشتی درمانی هموطنان عزیز مهیا و بصورت شبانه‌روزی آماده دریافت شکایات شما عزیزان خواهد بود.

- در صورت نیاز به برقراری تماس با ریاست محترم دانشگاه می‌توانید از طریق گیشه خدمات و یا تلفن شماره 077-3323122  اقدام نمایید.

- در صورت نیاز به دسترسی به شماره تماس هریک از واحدهای تحت پوشش دانشگاه می‌توانید از طریق تارنمای دانشگاه و قسمت راهنمای تماس اقدام نمایید.

- جهت آشنایی با خدمات قابل ارائه در هر بخش می‌توانید از طریق منوهای موجود در صفحه اصلی سایت دانشگاه به میز خدمت الکترونیک و یا به وبگاه مربوطه همان قسمت مراجعه نمایید.

- در صورت تمایل به منظور ارتقاء سطح کیفیت ارائه خدمات می‌توانید پرسشنامه سنجش رضایت ارباب رجوع از خدمات را تکمیل فرمائید.

 

دانلود بیانیه توافق سطح خدمت دانشگاه علوم پزشکی در سربرگ دانشگاه

 

کلمات کلیدی:
بیانیه     توافق     سطح     خدمت    

تاریخ بروز رسانی:   5 امرداد 1400

تعداد بازدید:   ۲

 


چاپ
< >