قائم‌مقام دانشگاه علوم پزشکی بوشهر مطرح کرد؛
تشکیل اتاق فکر امر به‌ معروف در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر

12 بهمن 1395
قائم‌مقام رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از تشکیل اتاق فکر امربه‌معروف و نهی از منکر در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خبر داد.

دکتر حیدر عزیز نژاد در نشست امربه‌معروف و نهی از منکر اظهار داشت: وقتی صحبت از امربه‌معروف و نهی از منکر در جامعه می‌شود همه تصور از تذکر به رعایت عفاف و حجاب دارند درصورتی‌که مصادیق امربه‌معروف و نهی از منکر بسیار گسترده است.
وی اضافه کرد: امربه‌معروف و نهی از منکر شامل همه موضوعات مثل رعایت قوانین و مقررات اداری، پرهیز از غیبت، انجام وظایف تعریف‌شده در حوزه اداری، خوش برخوردی با ارباب‌رجوع، خوش‌اخلاقی و غیره می‌شود.
قائم‌مقام رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: این شورا باید در برنامه‌ریزی‌های خود برای آینده این موضوعات را در نظر گیرد و دامنه فعالیت‌های خود را صرفاً از یک موضوع خاص گسترده‌تر کند.
حجت‌الاسلام مجتبی احمدی دبیر ستاد اقامه نماز دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز گفت: جامعه‌ای که در آن امربه‌معروف و نهی از منکر فراموش شود عاقبت‌به‌خیر نخواهد شد.
وی اضافه کرد: اگر ما بتوانیم زیبایی‌های دین را به‌خوبی به مردم و به‌ویژه نسل جوان ارایه کنیم مطمئناً این مقوله با جذابیت بیشتر موردقبول قرارگرفته و افراد آن جامعه نیز به سمت مصداق‌های معروف و پرهیز از منکرات پیش خواهند رفت.
به گزارش خبرنگار روابط عمومی و بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تشکیل اتاق فکر و بارش افکار در خصوص انجام هر چه‌بهتر فعالیت‌های شورای امربه‌معروف و نهی از منکر، آموزش مؤثر مروجین امربه‌معروف و شامل یاوران معروف دانشگاه، اختصاص نیم ساعت از جلسه مشترک هیئت‌رئیسه دانشگاه، برگزاری دوره احکام اداری کارمندی برای پرسنل دانشگاه و اخذ مجوز گواهی آموزش برای سال ۹۶ می‌توان ازجمله مصوبات این نشست اشاره کرد.
تخصیص نماینده از هر معاونت برای برنامه‌های امربه‌معروف و نهی از منکر در آن معاونت، عیادت از بیماران و نیازمندان شاغل یا بازنشسته در سیستم دانشگاه توسط اعضای امربه‌معروف و نهی از منکر و تلاش جهت کاهش آلام آن‌ها به‌عنوان یکی از مصادیق امربه‌معروف، آموزش پرسنل پذیرش در درمانگاه‌ها و مراکز تحت پوشش دانشگاه با موضوع بهبود رفتار با بیماران و افزایش رضایتمندی مراجعین و نظارت بیشتر حراست به مصرف انرژی در معاونت‌ها، بیمارستان‌ها و مراکز از دیگر مصوبات این نشست است.
انتهای پیام/ م.غ 1023


با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
نشست     دکتر.حیدر.عزیزنژاد     ستاد.اقامه.نماز     حجت‌الاسلام.مجتبی.احمدی        

تاریخ بروز رسانی:   12 بهمن 1395

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >