رییس بیمارستان شهدای خلیج‌فارس بوشهر:
طبیعت یکی از بهترین درمانگرهای موجود است

17 اسفند 1395
رییس بیمارستان شهدای خلیج‌فارس بوشهر در حاشیه برنامه روز درختکاری در محوطه بیمارستان گفت: بسیاری از بیماری‌ها با حضور در طبیعت درمان می‌شوند ازاین‌رو استفاده از مناظر طبیعی و انرژی گرفتن از آن‌یکی از بهترین درمانگرهای طبیعی است.

دکتر علیرضا حاجیونی در این مراسم که همزمان با سراسر کشور در بیمارستان شهدای خلیج‌فارس بوشهر انجام شد، گفت: در حوزه سلامت نباید تنها به درمان دارویی اکتفا کرد و نیاز است با اصلاح روند زندگی و محیط اطراف خود از روش‌های پیشگیری‌کننده استفاده کنیم.
وی افزود: با توجه به صنعتی شدن جامعه، کوچک شدن خانه‌ها و آپارتمان‌نشینی موجب دوری مردم از طبیعت شده است که این امر یکی از تهدیدها برای سلامت افراد است و برای جبران این باید با استفاده از گیاهان طبیعی در منزل و افزایش ورزش در فضای طبیعی این کمبود را جبران کنیم.
این مقام مسئول تصریح کرد: اگر اصلاح شیوه زندگی و استفاده از طبیعت در کنار فرهنگ مطالعه را سرلوحه قرار بدهیم و از طبیعت الگو و انرژی بگیریم تا سلامت جسم و روانمان را بتوانیم تأمین کنیم.
رییس بیمارستان شهدای خلیج‌فارس در حاشیه برنامه روز درختکاری، گفت: برای فرهنگ‌سازی باید از سنین خردسالی شروع کنیم و فرزندانمان را با گیاهان و طبیعت آشنا کنیم تا به زندگی در طبیعت و استفاده از انرژی خارق‌العاده آن عادت کنند.
در این مراسم که با حضور پرسنل و مدیران بیمارستان شهدای خلیج‌فارس بوشهر، مسئولان شهرستان بوشهر، اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری هیأت‌های ورزشی و نوگلان پیش‌دبستانی شکوفه برگزار شد بیش از 10 نهال درخت در محوطه بیمارستان کاشته شد.
انتهای پیام/م‌. آ 4070
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
طبیعت     روز.درختکاری     دکتر.علیرضا.حاجیونی     بیمارستان.شهدای.خلیج‌فارس    

تاریخ بروز رسانی:   17 اسفند 1395

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >