قائم‌مقام دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
ملت ایران با انقلاب خود به دنیا 'ما می‌توانیم' را ثابت کرد

25 اسفند 1395
قائم‌مقام دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: ملت ایران با انقلاب خود به دنیا 'ما می‌توانیم' را ثابت کرد به همین دلیل در ثابت کردن این شعار تلاش می‌شود.

دکتر حیدر عزیز نژاد در همایش بانوان دانش‌آموخته مکتب حضرت فاطمه (س) با حضور همسر دانشمند هسته‌ای شهید داریوش رضایی‌نژاد در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اظهار داشت: شهیدان هسته‌ای کشور با علم و دانش خود بزرگترین خدمت را به کشور کردند.
وی تصریح کرد: این دانشگاه در دوران دفاع مقدس یک هزار رزمنده، 300 جانباز، 35 آزاده و هشت شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرد.
دکتر حیدرعزیزنژاد افزود: تلاش می‌شود امروز نیز با انجام کار جهادی در بخش‌های مختلف مسیر پیشرفت و توسعه موردنظر شهدای این سرزمین را ادامه داد.
وی بیان کرد: هرچند فاصله رسیدن به ایده آل‌ها زیاد است ولی باید برای رسیدن به آن‌ها تلاش کرد.
دکتر عزیز نژاد بابیان اینکه مسئله هسته‌ای یکی از مصداق‌های اقتدار کشور است گفت: ایران در چارچوب قوانین بین‌المللی حرکت می‌کند و به دنیا ثابت کرد همواره به دنبال استفاده صلح‌آمیز از انرژی هسته‌ای است و در این مسیر هیچ استکبار و زورگویی نباید مانع کار ما شود.
وی بیان کرد: در زمان حاضر نیز با همراهی مردم و مسئولان نیروگاه اتمی بوشهر بعد از سال‌های طولانی با ظرفیت تولید هزار مگاوات برق وارد مدار شده و باهمت مردم و مسئولان تلاش برای راه‌اندازی نیروگاه‌های دوم و سوم نیز وجود دارد.
وی با اشاره به نقش زنان در تربیت فرزندان با تراز اسلام عنوان کرد: استعدادهای زیستی، عاطفی و فکری کودکان از طریق مادر رشد و نمو پیدا می‌کند که نشان‌دهنده تأثیرگذاری زن بر تربیت کودکان است.
دکتر عزیز نژاد افزود: ملت ایران هیچ زمان ایثار و ازخودگذشتگی فرزندان خود و علی‌الخصوص جوانان دانشمند هسته‌ای را که برای اقتدار و سربلندی این نظام تلاش کردند از خاطر نمی‌برد.

انتهای پیام/م.غ 1023


با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
همایش     دکتر.حیدر.عزیزنژاد     دانشمند.هسته‌ای        

تاریخ بروز رسانی:   25 اسفند 1395

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >