معاون استاندار بوشهر:
بیش از 120 میلیارد ریال برای ساخت بیمارستان دیّر در دولت یازدهم هزینه شد

3 ارديبهشت 1396
معاون امور عمرانی استانداری بوشهر گفت: هرچند ساخت بیمارستان دیر در دولت‌های گذشته شروع شد اما در دولت یازدهم 120بیش از میلیارد ریال برای تکمیل آن هزینه شد.

مهندس سید محمدحسن باستی در حاشیه بازدید از بیمارستان دیّر گفت: در حال حاضر روند کار ساخت این بیمارستان سرعت خوبی گرفته و دانشگاه علوم پزشکی تجهیزات و امکانات پزشکی را نصب‌کرده است.
وی بخشی از کارهای باقی‌مانده را مربوط به محوطه‌سازی دانست و گفت: کار محوطه‌سازی نزدیک به 98 درصد پیشرفت کرده و با تلاش پیمانکار برق ساختمان وصل خواهد شد.
معاون امور عمرانی استانداری بوشهر در ارتباط بازمان بهره‌برداری از این بیمارستان افزود: ظرف 10 روز آینده با حضور مسئولان کشوری این بیمارستان با عیادت بیمار روی تخت بیمارستان افتتاح می‌شود.
فرماندار دیّر نیز گفت: بیمارستان 56 تختخوابی امام هادی (ع) دیّر در 2 طبقه و با مساخت 6 هزار و 48 مترمربع زیربنا در زمینی به مساحت 27 هزار مترمربع مراحل پایانی خود را سپری می‌کند.
حمزه اعتماد افزود: این بیمارستان دارای بخش‌های مراقبت‌های ویژه، بستری، اتاق عمل، زنان و زایمان، مادر و کودک، آزمایشگاه، داروخانه، حسابداری، اورژانس، درمانگاه، درمانگاه، رادیولوژی و سونوگرافی است.

انتهای پیام/ ح.ن 3050

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
شهرستان.دیر     معاون.استاندار     بیمارستان.امام.هادی     مهندس.باستی        

تاریخ بروز رسانی:   3 ارديبهشت 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >