توسط رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر صورت گرفت:
تبیین نقشه راه حوزه سلامت استان بوشهر تا افق سال ۱۴۰۴ / گزارش تصویری

11 ارديبهشت 1396
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در نشست مشترک با نماینده جنوب استان در مجلس شورای اسلامی، نقشه راه حوزه سلامت استان تا افق سال ۱۴۰۴ را تبیین کرد.

رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در این نشست، استراتژی‌های عمده نظام سلامت استان، شاخص‌های عملکردی درمان استان از سال 95-92، تغییر بار بستری در فاصله سال‌های 95-92، مقایسه تخت‌های ویژه استان از 95-92، محاسبه تخت‌های موردنیاز تا افق 1404 را تبیین کرد.
دکتر علیرضا رئیسی برآورد تعداد تخت‌های موردنیاز به تفکیک شهرستان‌های استان، قطب‌بندی درمان استان و مبانی آن، شاخص‌های درمانی قطب، سهم ارایه کنندگان خدمت تا افق 1404، تعداد نیروی موردنیاز استان به تفکیک شهرستان تا افق 1404 در هفت گروه، سیمای کلی درمان استان در سال 92،95 و 1404، خدمات نوین تا افق 1404، جهت‌گیری نظام سلامت استان در مدیریت بحران و چشم‌انداز قطب‌های سه‌گانه بر اساس نقشه راه حوزه سلامت استان تا افق تا سال ۱۴۰۴ را نیز تبیین کرد.
افق روشنی پیش روی حوزه سلامت استان بوشهر است
نماینده مردم کنگان، جم، دیر و عسلویه در مجلس شورای اسلامی در این نشست گفت: افق روشنی پیش روی حوزه سلامت استان بوشهر است.
سکینه الماسی افزود: اجرای طرح تحول نظام سلامت گامی بزرگ در حوزه سلامت کشور است و از افتخاراتی است که در دولت تدبیر و امید به تحقق پیوست.
وی تصریح کرد: نقشه راه حوزه سلامت استان تا افق تا سال ۱۴۰۴ بر اساس کارشناسی دقیقی صورت گرفته است و باید همه مسئولین در اجرای دقیق آن متعهد شوند.
نماینده مردم کنگان، جم، دیر و عسلویه در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: این برنامه‌ریزی دقیق دانشگاه علوم پزشکی بوشهر باید به‌عنوان سرلوحه کاری بقیه دستگاه‌ها نیز قرار گیرد.
انتهای پیام/ م.غ 1023
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
نماینده     مجلس.شورای.اسلامی     سکینه.الماسی     دکتر.رئیسی     نقشه.راه     حوزه.سلامت    
دیدار        

تاریخ بروز رسانی:   11 ارديبهشت 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >