طی سال جاری:
شش پروژه در حوزه سلامت شهرستان دیّر اجرا می‌شود

11 تير 1396
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر گفت: امسال در راستای توسعه زیرساخت‌های بهداشتی درمانی 6 پروژه بااعتبار 25 میلیارد ریال در شهرستان دیّر اجرا می‌شود.

عادل مقدس در حاشیه تجهیز کارگاه احداث ساختمان جدید شبکه بهداشت و درمان دیّر اظهار کرد: توسعه حوزه سلامت به‌عنوان یک اولویت مهم دولت تدبیر و امید و یکی از مطالبات اصلی مردم در شهرستان دیّر محسوب می‌شود.
وی به زیرساخت‌های حوزه سلامت شهرستان دیّر اشاره کرد و گفت: 10 خانه بهداشت، 5 مرکز خدمات جامع سلامت، 5 پایگاه اورژانس جاده‌ای، 6 پایگاه سلامت، یک بیمارستان و یک پایگاه مراقبت بهداشت مرزی دریایی در شهرستان دیّر وجود دارد که از طریق آن‌ها خدمات بهداشتی درمانی به جامعه هدف ارایه می‌شود.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر به پروژه‌های در دست‌ساخت این شهرستان اشاره کرد و افزود: ساختمان جدید خانه‌های بهداشت شهنیا، مغدان، سرمستان و جبرانی طی دولت یازدهم کلنگ‌زنی شد که خانه بهداشت مغدان و سرمستان افتتاح و خانه بهداشت شهنیا با 95 درصد و جبرانی با 35 درصد در حال ساخت است.
وی اضافه کرد: در همین مدت عملیات اجرایی بیمارستان امام هادی (ع) دیّر نیز به پایان رسید و با جذب نیروی متخصص و نصب تجهیزات با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در اردیبهشت‌ماه سال جاری به بهره‌برداری رسید.
مقدس بابیان اینکه اقدامات خوبی در زمینه زیرساخت‌های حوزه سلامت شهرستان دیّر در دولت تدبیر و امید انجام‌شده است گفت: احداث ساختمان اورژانس 115 بندر دیّر، ساخت مرکز پیشگیری از بیماری‌های دهان و دندان دیّر، ساخت مرکز جدید خدمات جامع سلامت بردستان و بهسازی مرکز خدمات جامع سلامت دیّر و آبدان از دیگر پروژه‌هایی است که در دولت تدبیر وامید کلنگ احداث آن به زمین زده و ساخته‌شده است.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر افزود: در طی سال جاری نیز 6 پروژه بهداشتی درمانی بااعتبار 25 میلیارد ریال در شهرستان دیّر اجرا می‌شود.
مقدس گفت: ساختمان شبکه بهداشت و درمان، اورژانس جاده‌ای آبدان، اورژانس جاده‌ای بردخون، اورژانس جاده‌ای دوراهک، خانه بهداشت لمبدان پایینی و خانه بهداشت آبکش ازجمله پروژه‌هایی است که امسال عملیات اجرایی آن‌ها آغاز می‌شود.
وی تصریح کرد: از همه ظرفیت‌ها برای توسعه حوزه سلامت شهرستان دیّر استفاده می‌کنیم و امیدواریم اجرای این پروژه‌ها رضایت‌مندی مردم را در پی داشته باشد.
انتهای پیام/ ح.ن 3050

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
حوزه.سلامت     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دیر     مهندس.عادل.مقدس    

تاریخ بروز رسانی:   11 تير 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >