رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
بدون حمایت ویژه وزیر بهداشت امکان افتتاح بیمارستان دیّر وجود نداشت

9 امرداد 1396
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر گفت: گام‌های بیشماری برای راه‌اندازی بیمارستان امام هادی(ع) دیّر برداشته شده بود اما بدون حمایت ویژه وزیر بهداشت این بیمارستان آماده نمی‌شد و افتتاحی صورت نمی‌گرفت.

دکتر علیرضا رئیسی با اشاره به قدمت دیرینه شهرستان دیّر گفت: شهرستان دیّر از اهمیت ویژه‌ای در حوزه بهداشت و درمان استان بوشهر برخوردار است.
دکتر رئیسی در نشست هم اندیشی با منتخبین شورای شهر دیّر افزود: مسیر ارایه خدمات بهداشتی درمانی شهرستان دیّر  با استقرار پزشکان متخصص، جذب و تخصیص اعتبارات هموار می‌شود.
وی با اشاره به ورود پزشکان متخصص به شهرستان دیّر تا دو ماه آینده خاطر نشان کرد: برای تکمیل کادر درمانی بیمارستان امام هادی(ع) هفت پزشک متخصص در رشته‌های داخلی، اطفال، زنان، رادیولوژی، جراحی، بیهوشی و قلب به شکل مستقل از مهرماه در شهرستان دیّر مستقر خواهند شد.
رییس دانشگاه علوم پزشکی با پیش بینی آینده درخشان برای بیمارستان دیّر گفت: تجهیزات درمانی بسیار خوبی در بیمارستان امام هادی(ع) استقرار یافته است و با وجوداینکه در تعریف استانداردها تخت ویژه‌ در بیمارستان‌های زیر 100 تختی در نظر گرفته نمی‌شود اما برای این بیمارستان تخت ویژه ICU و CCU در نظر گرفته شده است.
مرکز خدمات جامع سلامت حضرت مهدی(عج) دیر تا پایان مهرماه شبانه روزی است
دکتر علیرضا رئیسی خاطر نشان کرد: تا پایان مهرماه و قبل از استقرار کامل نیروی انسانی و کادر درمانی در بیمارستان دیّر، مرکز جامع سلامت حضرت مهدی(عج) به شکل شبانه روزی به خدمات خود ادامه می‌دهد و پس از آن تا پایان آبان ماه تا ساعت 24 پذیرای مراجعین به مرکز خواهد بود.
وی افزود: با راه‌اندازی کامل بیمارستان ساعت کاری مرکز خدمات جامع سلامت حضرت مهدی(عج) بر اساس چارچوب تعریف شده و مانند دیگر مراکز در وقت اداری خواهد بود.
زمینه جذب و فعالیت خیّرین در دیّر فراهم شود
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تصریح کرد: این انتظار از منتخبین جدید شورای اسلامی شهر دیّر می‌رود تا مانند گذشته با هم فکری و تعامل با سایر دستگاه‌ها در زمینه فرهنگ سازی و اطلاع رسانی به مردم زمینه‌های ارتقا فرهنگ سلامت را تقویت و با سرمایه گذاری معنوی ویژه حضور خیّرین را برای توسعه زیر ساخت‌های بهداشتی درمانی فراهم کنند.
انتهای پیام/م.پ1025
        

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
نشست.هم‌اندیشی     منتخبین.شورای.شهر     دکتر.علیرضا.رئیسی     بیمارستان.امام‌هادی(ع)     شهرستان.دیّر    

تاریخ بروز رسانی:   9 امرداد 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >