مادران شیرده بستری در مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج‌فارس بوشهر تجلیل شدند

18 امرداد 1396
به مناسبت هفته جهانی ترویج تغذیه با شیر مادر، مادران شیرده بستری در مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج‌فارس تجلیل شدند.

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر؛ رییس مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج‌فارس بوشهر در حاشیه این مراسم گفت: آموزش تغذیه با شیر مادر به‌خصوص از طریق صداوسیما، مشاوره صحیح و اصولی کارکنان و پزشکان با مادران و برطرف نمودن باورهای غلط در مادران شیرده و اطرافیان آن‌ها ازجمله راه‌کارهای ترویج تغذیه با شیر مادر در بین مردم است.
دکتر علیرضا حاجیونی افزود: بایستی در راستای ترویج تغذیه با شیر مادر از مادران در مراحل بارداری، زایمان و اجرای صحیح اقدامات ده‌گانه بیمارستان‌های دوستدار کودک حمایت شود.
مدیر گروه بخش اطفال مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج‌فارس نیز گفت: باید مراقبت‌های لازم در مراحل مختلف قبل، حین بارداری و در مراحل حساس روزهای اول پس از زایمان به عمل آید.
دکتر سعیده فیروز بخت بیان داشت: مشاوره کارکنان بهداشتی درمانی با مادران برای حل مشکلات شیردهی و به‌ویژه تحکیم اعتمادبه‌نفس آنان نسبت به‌کفایت شیر مادر برای تغذیه شیرخوار، جلب حمایت خانواده در ایجاد آرامش، محیط مناسب برای شیردهی، انتقال اطلاعات، پیام‌های کلیدی توسط رسانه‌ها و عدم تبلیغات گمراه‌کننده شیر مصنوعی ازجمله عوامل مؤثر در موفقیت مادران در مراحل مختلف شیردهی می‌باشد.
به مناسبت فرارسیدن هفته جهانی ترویج تغذیه با شیر مادر رییس مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج‌فارس به همراه کارشناسان مرکز بهداشت شهرستان بوشهر از بخش‌های اتاق مراقبت پس از زایمان.، زنان، نوزادان، مراقبت‌های ویژه نوزادان، زایشگاه و هتل مادر مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج‌فارس بازدید و از پرسنل و مادران بستری در این بخش‌ها با اهدای شاخه گل و هدیه تجلیل شد.


انتهای پیام/ ا.س- 3000
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
تجلیل     هفته.شیر.مادر     دکتر.علیرضا.حاجیونی     دکتر.سعیده.فیروزبخت     بیمارستان.شهدای.خلیج‌فارس        

تاریخ بروز رسانی:   18 امرداد 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >