مرکز خدمات جامع سلامت بردخون توسط خیّر سلامت ساخته می‌شود

23 امرداد 1396
مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر از اعلام آمادگی یکی از خیرین منطقه بردخون برای ساخت مرکز خدمات جامع سلامت این شهر خبر داد.

حسین ناظمیان پور در حاشیه نشست با خیرین سلامت بخش بردخون گفت: این نشست‌ها باهدف همکاری و توجه خیرین به حوزه سلامت و ساماندهی نیات خیّر آن‌ها در مسیر نیازهای سلامت شهرستان شکل می‌گیرد که خوشبختانه موفقیت‌های خوبی در این زمینه به وجود آمده است.
وی با اشاره به اعلام آمادگی یکی از خیرین بخش بردخون برای فعالیت در حوزه سلامت گفت: حاج رضا حصیری یکی از خیرین خوش‌نام بردخون علاوه بر هبه 680 مترمربع زمین در مرکز شهر بردخون آمادگی خود را برای ساخت مرکز خدمات جامع سلامت در این شهر اعلام کرده است.
وی گفت: این خیر نیک‌اندیش بردخونی با وسعت دید و نگاه به آینده و توسعه منطقه بردخون خواهان احداث مرکزی متناسب با نیازهای چندین سال آینده بردخون دارد که تمام سعی و تلاش شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر بر این است تا نقشه و تیپ مناسب ساختمان موردنظر تهیه و اجرا شود.
مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر در خصوص میزان اعتبار و زیربنا پروژه مرکز خدمات جامع سلامت بردخون گفت: با صحبت‌هایی که با خیّر در این زمینه شده است و نظر مساعد وی، محدودیتی در متراژ زیربنا و اعتبار تخصیصی وجود ندارد و بیشترین تأکید خیّر برساخت مرکزی متناسب با نیازهای آینده بردخون و در شان مردم این منطقه است.
ناظمیان پور با اشاره به نقش خیرین در توسعه حوزه سلامت گفت: بسترهای فراوانی برای کار وقف در حوزه سلامت چه در بعد سخت‌افزاری و چه در بعد نرم‌افزاری وجود دارد که با ایجاد و نهادینه شدن فرهنگ خیرین سلامت در جامعه، زمینه فعالیت در این حوزه چشمگیرتر خواهد شد.
وی افزود: خیرین در حوزه سلامت شهرستان دیّر و به‌ویژه در بخش بردخون سوابق و فعالیت خوبی دارند و احداث مرکز، پایگاه سلامت، خانه‌های بهداشت و پایگاه اورژانس جاده‌ای به همت خیرین سلامت در این منطقه شکل‌گرفته است و مردم به این موضوع توجه خوبی داشته و خوشبختانه استقبال خوبی نیز از این مسئله صورت گرفته است.
انتهای پیام/ ح.ن 3050

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
نشست     مرکز.جامع.سلامت     خیرین.سلامت     حسین.ناظمیان‌پور     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دیر    

تاریخ بروز رسانی:   23 امرداد 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >