مرکز خدمات جامع سلامت دهقاید شهرستان دشتستان افتتاح و به بهره‌برداری رسید

8 شهريور 1396
مرکز خدمات جامع سلامت دهقاید از توابع شهرستان دشتستان، با حضور قائم‌مقام رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، فرماندار، معاونین، روسای ادارات شهرستان دشتستان افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

قائم‌مقام رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در حاشیه این مراسم گفت: با حمایت‌های فرماندار دشتستان، اعتبارات بخش سلامت در شهرستان دشتستان نسبت به سال گذشته 3 برابر شده است و به 75 میلیارد ریال رسیده است.
 دکتر حیدر عزیز نژاد بابیان اینکه احداث مرکز خدمات جامع سلامت دهقاید از محل اعتبارات استانی و طرح تحول نظام سلامت بوده است افزود: در راستای طرح تحول نظام سلامت، تمامی مراکز خدمات جامع سلامت در استان، بازسازی، تجهیز و خدمات نوین سلامت به‌صورت فعال به مردم ارائه می‌شود.
فرماندار دشتستان نیز ضمن تبریک هفته دولت گفت: در هفته دولت، در شهرستان دشتستان پروژه‌هایی مختلفی به بهره‌برداری رسیده است که این پروژه یک از پروژه‌هایی است که در ارتقای شاخص سلامت مردم نقش بسزایی دارد و مردم می‌توانند خدمات خود را در این مرکز دریافت نمایند.
دکتر ارسلان زارع افزود: از اجرایی شدن طرح تحول نظام سلامت تاکنون ما شاهد ارتقای شاخص بهداشتی و درمانی در شهرستان هستیم و رضایت‌مندی مردم را به دنبال داشته است.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان نیز در این مراسم اظهار داشت: مرکز خدمات جامع سلامت دهقاید در 5 کیلومتری شهر برازجان واقع‌شده و در قالب واحدهای پزشکی، دندانپزشکی، مامایی، داروخانه، بهداشت محیط و حرفه‌ای و مراقبین سلامت به بیش از 9 هزار نفر در گروه‌های مختلف سنی خدمات ارائه می‌دهد.
دکتر حسین دارابی افزود: مرکز خدمات جامع سلامت دهقاید با زیربنای 450 مترمربع و اعتبار 5 میلیارد ریال و به مدت 21 ماه احداث و به بهره‌برداری رسیده است.
انتهای پیام/س.غ 3030
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
بهره‌برداری     هفته.دولت96     دکتر.حیدر.عزیزنژاد     فرماندار     ارسلان.زارع     شبکه.بهداشت.درمان    
شهرستان.دشتستان    

تاریخ بروز رسانی:   8 شهريور 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >