هم اندیشی فعالین اجتماعی شهرستان گناوه با رییس دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر

10 آبان 1396
نشست هم اندیشی فعالین اجتماعی گناوه و رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با موضوع بررسی وضعیت بهداشتی و درمانی برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه، رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر در این نشست گفت: از دستاورد بزرگ نظام مقدس جمهوری اسلامی این است که مردم با آسودگی، آرامش  و به راحتی درخواست‌های خود را با مسئولین بیان می‌کنند.
دکتر سعید کشمیری عنوان داشت: فعالان اجتماعی افرادی هستند که بی هیچ چشم داشتی از وقت خود می‌گذرند و به عنوان نمایندگان مردم درخواست‌های  آنها را  از دولتی که نماینده همین مردم  است پیگیری می‌کنند.
وی افزود: اینکه امروز فعالان اجتماعی بدون دغدغه و لرزش صدا با مسئولان صحبت می‌کنند نشان دهنده پیشرفت و رشد مطالبه‌گری است.
این مقام مسئول ادامه داد: دولت باید منابع را به صورت عادلانه در اختیار مردم قرار دهد و مردم نیز از دولت به عنوان نماینده ملت در خواست برقراری عدالت در استفاده از منابع  انتظار دارند.
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر ادامه داد: ما معجزه‌گر نیستیم اما این اطمینان را به مردم می‌دهیم که با توجه به محدودیت‌های سطح بندی ارایه خدمات و توزیع امکانات و تجهیزات هیچ حقی از شهرستان گناوه ضایع نخواهد شد.
دکتر کشمیری اظهار داشت: ما به سمت شناسایی نیازهای شهرستان پیش می‌رویم و دراین راه نقش خیرین و سرمایه گذاران حوزه سلامت پر رنگ تر از همیشه باید باشد.
وی با اشاره به نقش موثر فعالین اجتماعی در فرهنگ سازی و رفع مشکلات گفت: ارتقا خدمات بهداشتی درمانی با تداوم این جلسات و مطالبه‌گری شهروندان سرعت بیشتری پیدا می‌کند.
نشست هم اندیشی فعالین اجتماعی گناوه و رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در سالن جلسات شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه برگزار شد که در این نشست اعضای هیأت رییسه دانشگاه و برخی از مسئولین شبکه بهداشت ودرمان و بیمارستان‌های شهرستان گناوه حضور داشتند.
انتهای پیام/ م.ن-3080

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
نشست.هم‌اندیشی     دکتر.سعید.کشمیری     فعالین.اجتماعی     شهرستان.گناوه        

تاریخ بروز رسانی:   10 آبان 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >