سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه:
رادیولوژی مرکز بهداشت شهرستان در دو نوبت ارائه خدمت می‌کند

15 آبان 1396
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه در بازدید از مرکز رادیولوژی شبکه بهداشت و درمان این شهرستان گفت: به‌منظور افزایش رضایتمندی مردم خدمات رادیولوژی مرکز رادیولوژی شبکه بهداشت و درمان با تعرفه دولتی در دو نوبت صبح و عصر به مردم شهرستان خدمات ارائه می‌دهد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه مهندس محمد بازیاری در حاشیه بازدید از مرکز خدمات جامع سلامت سیدالشهدا(ع) گفت: ازاین‌پس خدمات رادیولوژی از شنبه تا پنجشنبه به‌صورت دو نوبت و صبح‌ها از ساعت 8 الی 13 و عصر‌ها از ساعت 15 الی 20 آماده ارائه خدمات به مردم شهرستان است.
مهندس بازیاری افزود: ارائه  خدمات حوزه بهداشت با فراهم آوردن تجهیزات و امکانات لازم بیش‌ازپیش خواهد شد و موجب می‌شود تا به اهداف طرح تحول نظام سلامت که ارتقاء سطح سلامت مردم در همه ابعاد است نزدیک‌تر ‌شویم.
وی بیان داشت: از همکاران خود می‌خواهیم که به مردم شریف شهرستان باکیفیت‌ترین خدمات که خواسته به‌حق آنان هست ارائه دهند و تکریم ارباب و رجوع اولین اولویت همکاران باشد.
بازیاری  ضمن بررسی روند ارجاع و خدمات‌دهی به بیماران در مرکز خدمات جامع سلامت خاطرنشان کرد: جهت دسترسی بهتر و آسان‌تر بیماران دیابتی به متخصصان داخلی، قلب، چشم و تسریع در امور درمانی، این کلینیک ساماندهی خواهد شد.
کلینیک تخصصی خیر ساز امام خمینی(ره) به‌زودی فعال می‌شود
سرپرست بیمارستان امیرالمؤمنین(ع) گناوه نیز عنوان داشت: کلینیک تخصصی خیر ساز امام خمینی(ره) به‌زودی فعال خواهد شد و مردم شریف شهرستان گناوه می‌توانند با حضور متخصصان از خدمات تخصصی با تعرفه دولتی بهره‌مند شوند.

انتهای پیام/ م.ن-3080

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
رادیولوژی     بازدید     مهندس.محمد.بازیاری     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.گناوه        

تاریخ بروز رسانی:   15 آبان 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >