‌دستگاه پیشرفته رادیولوژی در بیمارستان دیر استقرار دارد

24 آبان 1396
رییس بیمارستان امام هادی (ع) دیر گفت: دستگاه‌های موجود در واحد رادیولوژی یکی از بهترین برندها و پیشرفته‌ترین دستگاه رادیولوژی است.

دکترحسین هوشمند در آیین تجلیل از کارکنان رادیولوژی شاغل در بیمارستان امام هادی (ع) دیر با تبریک روز رادیولوژی گفت: حرفه رادیولوژی، شغلی مهم و پرخطر است و تلاش و فعالیت شما که با در معرض خطر قرار دادن جان خود به امداد بیماران می‌شتابید نقش مؤثری در تشخیص و کمک به درمان بیماری‌ها دارد.
وی با اشاره به شعار امسال روز جهانی رادیولوژی گفت: شعار امسال روز جهانی رادیولوژی، «رادیولوژی، اورژانس» است که نشانگر پیشرو بودن علم رادیولوژی و پرتونگاری در تشخیص زودهنگام بیماری و درمان به‌موقع آن است.
رییس بیمارستان امام هادی (ع) دیر به برنامه کاری واحد رادیولوژی اشاره کرد و گفت: با راه‌اندازی بیمارستان امام هادی (ع) دیر، خدمات واحد رادیولوژی مرکز خدمات جامع سلامت حضرت مهدی «عج» دیّر به بخش رادیولوژی بیمارستان انتقال یافت و این خدمات باکیفیت بهتر و دستگاه‌های به‌روزتر در بیمارستان امام هادی (ع) به‌صورت شبانه‌روزی ارایه می‌شود.
وی بابیان اینکه به‌طور میانگین روزانه 15 نفر به واحد رادیولوژی دیّر مراجعه می‌کنند، گفت: از ابتدای راه‌اندازی بیمارستان حدود دو هزار نفر به این واحد مراجعه کرده‌اند که این موضوع نشان‌دهنده اعتماد مردم به خدمات رادیولوژی این بیمارستان است.
دکترهوشمند بر ارایه خدمات باکیفیت به مردم تأکید کرد و گفت: دستگاه‌های موجود در واحد رادیولوژی یکی از بهترین برندها و پیشرفته‌ترین دستگاه رادیولوژی است.
وی اضافه کرد: همه سعی و تلاش مجموعه بیمارستان امام هادی (ع) دیر بر ارایه خدمات بهتر و باکیفیت‌ در همه بخش‌ها خصوصاً بخش رادیولوژی است چراکه مردم ما شایسته بهترین‌ها هستند.
در پایان با اهدای لوح تقدیر و جوایزی از تلاش‌ها و زحمات مهدی قاسمی، حسین شعرانی، مریم مفرج مکاری، عبدالرسول سروش، سجاد میرزایی و مجید کنعانی از کارکنان بخش رادیولوژی بیمارستان امام هادی (ع) دیر تجلیل شد.
انتهای پیام/ ح.ن 3050

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
دستگاه.رادیولوژی     دکتر.حسین.هوشمند     بیمارستان.امام.هادی     شهرستان.دیر        

تاریخ بروز رسانی:   24 آبان 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >