سرپرست شبكه بهداشت و درمان شهرستان دير:
اختصاص یک دستگاه رادیولوژی دیجیتال به بیمارستان امام هادی (ع) دیر

22 آذر 1396
سرپرست شبكه بهداشت و درمان شهرستان دير از اختصاص و نصب یک دستگاه رادیولوژی دیجیتال با امکانات جانبی به بیمارستان امام هادی (ع) دیر خبر داد.

مهندس احمد آخوندی در حاشیه نصب دستگاه رادیولوژی بیمارستان امام هادی (ع) دیر اظهار کرد: این دستگاه رادیولوژی با امکانات دیجیتال و کیفیت مطلوب و دارای امکان نمایش بر روی سیستم‌های خانگی است.
وی با اشاره به خصوصیات رادیولوژی نصب‌شده در بیمارستان امام هادی (ع) دیر گفت: از خصوصیات بارز این دستگاه رادیولوژی قابلیت خروجی تصویر به‌صورت کلیشه و هم در قالب فرمت دایکم بر روی سی دی است.
مهندس احمد آخوندی افزود: این رادیولوژی دیجیتال مجهز به فلت پنل‌های کونیکای ژاپن، ژنراتور استلمن آلمان و تیوپ واریان امریکا است.
 سرپرست شبكه بهداشت و درمان شهرستان دير گفت: این دستگاه رادیولوژی با امکانات جانبی از جمله پرینتر، UPS و استالبیز به ارزش 5 میلیارد ریال از محل اعتبارات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی خریداری و به بیمارستان امام هادی (ع) دیر اختصاص‌یافته است.
وی افزود: این بیمارستان از وجود 11 پزشک متخصص که از این تعداد دو پزشک مقیم و 9 پزشک متخصص پاره‌وقت است و همچنین پنج پزشک عمومی، 20 پرستار، 30 ماما، 6 بهیار و 16 نیروی خدماتی و پشتیبانی بهره‌مند‌است.
مهندس احمد آخوندی ادامه داد: در فاز نخست بیمارستان امام هادی (ع) بخش‌های رادیولوژی، آزمایشگاه، اورژانس، داروخانه، ساختمان اداری و درمانگاه تخصصی به بهره‌برداری رسید و در فاز بعدی با حضور پزشکان متخصص مقیم، بخش بستری آن نیز بهره‌برداری و اکنون به مراجعه‌کنندگان خدمات درمانی ارائه می‌دهد.
ساختمان بیمارستان 56 تختخوابی امام هادی (ع) دیر 26 اردیبهشت‌ماه سال جاری با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی افتتاح شد.
انتهای پیام/ ح.ن 3050

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
دستگاه.رادیولوژی     مهندس.احمد.آخوندی     بیمارستان.امام.هادی     شهرستان.دیر    

تاریخ بروز رسانی:   22 آذر 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >