سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان:
تعامل و همکاری پزشکان طرح پزشک خانواده، بستر مناسبی برای ارائه خدمات به مردم می‌شود

26 آذر 1396
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: تعامل و همکاری پزشکان طرح پزشک خانواده، بستر مناسبی برای ارائه خدمات به مردم می‌شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، مهندس ماریا خویش‌دوست در سومین نشست هم‌اندیشی در خصوص برنامه پزشک خانواده و بیمه روستایی در شهرستان دشتستان افزود: هدف از برگزاری این نشست، ارتباط نزدیک‌بین مجریان برنامه با مدیران شهرستانی جهت ایجاد تعامل بهتر و کمک به فراهم نمودن بستر مناسب جهت ارائه خدمات توسط اعضای تیم پزشک خانواده شاغل در مراکز خدمات جامع سلامت، مجری برنامه پزشک خانواده می‌باشد.
وی تصریح کرد: شناسایی موانع اجرایی و جمع‌بندی نظرات کارشناسی حاضرین در جلسه و همچنین طراحی برنامه‌های مداخلاتی جهت رفع موانع موجود و ایجاد پل ارتباطی میان مجریان در مراکز خدمات جامع سلامت با مدیران شهرستانی و استانی برنامه پزشک خانواده از دیگر اهداف این نشست است.
مهندس ماریا خویش دوست گفت: اهداف برنامه پزشک خانواده با اجرایی شدن طرح تحول نظام سلامت پررنگ‌تر شده است و در این برنامه خدمات باکیفیت و مطلوبی توسط تیم سلامت به گروه‌های هدف ارائه می‌شود.
سومین نشست هم‌اندیشی در خصوص برنامه پزشک خانواده و بیمه روستایی با حضور دندان‌پزشکان، پزشکان و مامای شاغل در برنامه پزشک خانواده شهرستان دشتستان برگزار شد.
انتهای پیام/ س.غ 3030

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
نشست.هم‌اندیشی     مهندس.ماریا.خویش‌دوست     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتستان    

تاریخ بروز رسانی:   26 آذر 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >