سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم:
استفاده از ظرفیت کلیه ادارات دولتی در جهت رفاه حال جامعه سالمندان شهرستان دیلم ضروری است

28 آذر 1396
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم گفت: استفاده از ظرفیت کلیه ادارات دولتی در جهت رفاه حال جامعه سالمندان شهرستان دیلم ضروری است.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم، محمود ذاکری در نشست هم‌اندیشی، بررسی مشکلات سالمندان شهرستان دیلم افزود: ادارات دولتی شهرستان، بسته‌هایی در جهت حمایت از سالمندان را در اختیاردارند، عدم آگاهی سالمندان از این موضوع باعث می‌شود که از بهره‌مندی بسته‌های حمایتی محروم بمانند.
وی تصریح کرد: در همکاری و هماهنگی با ادارات شهرستان، جهت آگاه‌سازی سالمندان از وجود بسته‌های حمایتی و درنهایت استفاده افراد سالمند از بسته‌ها، پیشگام خواهیم شد.
مسئول واحد سلامت خانواده شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم نیز بیان کرد: بیماری‌های قلبی و عروقی، فشارخون، اسکلتی و عضلانی، مشکلات گوارشی، افسردگی، مشکلات دهان و دندان، اختلالات بینایی و شنوایی از مهم‌ترین عواملی است که سلامت سالمندان را تهدید می‌کند.
خدیجه حسینی افزود: بر اساس آخرین آمار دریافتی، تعداد سالمندان در شهرستان دیلم 2 هزار 682 نفر می‌باشد که از این تعداد یکهزارو 216 مرد و یکهزارو 464 زن هستند.
وی افزود: توزیع مکمل غذایی، تشکیل کلاس‌های آموزشی، ارائه خدمات سلامت از قبیل تن‌سنجی، ارزیابی ازنظر افسردگی، دیابت، ،فشارخون ، چربی خون و همچنین تشکیل پرونده الکترونیک ازجمله خدماتی است که به سالمندان ارایه شده است.
نشستی با حضور جمعی از سالمندان شهرستان دیلم در شبکه بهداشت و درمان این شهرستان برگزار شد، در این نشست سالمندان به بیان مشکلات، راهکارها و نظرات خود پرداختند.

انتهای پیام/ م.ب 3060

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelationکلمات کلیدی:
نشست.هم‌اندیشی     محمود.ذاکری     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دیلم    

تاریخ بروز رسانی:   28 آذر 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >