سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی استانداری بوشهر:
نظام‌نامه مدیریت سلامت استان بوشهر تدوین شد/گزارش تصویری

9 دی 1396
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی استانداری بوشهر با اشاره به تدوین نظام‌نامه مدیریت سلامت استان بوشهر گفت: این طرح باید بر اساس اولویت‌ها در همه شهرستان‌ها تدوین و اجرایی شود.

حیدر ساجدی در کارگروه سلامت و امنیت غذایی استان بوشهر بابیان اینکه در دنیای کنونی انسان‌ها با چالش‌های جدید در حوزه سلامت مواجه هستند، اظهار داشت: در راستای مقابله با چالش‌های عرصه سلامت باید با عزم جدی طرح‌های پیشگیرانه به‌ویژه آموزش از دوران کودکی موردتوجه قرار بگیرد.
وی، بابیان اینکه توسعه طرح‌های حوزه سلامت به نسل آینده کمک بزرگی می‌کند گفت: یکی از چالش‌های آینده جامعه بشریت، جنگ آب است که به‌سلامت انسان لطمه وارد می‌کند.
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی استانداری، سبک زندگی را از دیگر چالش‌های عرصه سلامت انسان دانست و تأکید کرد: کم‌تحرکی و مدرنیته شدن زندگی سبب بروز وقوع انواع بیماری‌ها است که برای مقابله با این چالش‌ها باید برنامه‌ریزی شود.
ساجدی با تأکید بر تدوین برنامه متناسب با مقابله با چالش‌ها گفت: اگر در برابر چالش‌ها برنامه نداشته باشیم جامعه دچار بحران و مشکلات می‌شود که در این زمینه باید برنامه تدوین و عملیاتی شود.
باید به‌سلامت جامعه توجه جدی شود
وی با تأکید بر این نکته که باید به‌سلامت جامعه توجه جدی شود افزود: باید با فراهم کردن جامعه‌ای سالم عاری از بیماری، نسلی سالم و بانشاط تحویل آینده دهیم.
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی استانداری از تدوین نظام‌نامه مدیریت سلامت استان بوشهر خبر داد و خاطرنشان کرد: در راستای بررسی چالش‌های اولویت‌دار در حوزه سلامت، نظام‌نامه مدیریت سلامت استان بوشهر تدوین‌شده که باید عملیاتی شود.
ساجدی بیان کرد: طرح نظام‌نامه مدیریت سلامت استان بوشهر باید بر اساس اولویت‌ها در همه شهرستان‌های این استان تدوین و اجرایی شود.
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی استانداری خطاب به همه دستگاه‌ها و سازمان‌های عضو کارگروه، گفت: بر اساس وظایفی که برای آنان تعریف‌شده به‌طورجدی با دانشگاه علوم پزشکی همکاری و همراهی داشته باشید.
انتهای پیام/ م.غ 1023

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelationکلمات کلیدی:
کارگروه.سلامت     حیدری.ساجدی     معاون.استاندار        

تاریخ بروز رسانی:   9 دی 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >