مسئول مرکز فراهم آوری اعضا پیوندی دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر:
نخستین جشن نفس در استان بوشهر برگزار می‌شود

13 دی 1396
مسئول مرکز فراهم آوری اعضا پیوندی دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر از برگزاری نخستین جشن نفس در استان بوشهر خبر داد.

علیرضا باقری افزود: با عنایات خداوند متعال و به همت والای پزشکان متعهد ايرانی و مسئولين دلسوز، در حال حاضر پيوند اعضا در ايران به‌عنوان يک افتخار ملی در عرصه جهانی مطرح‌شده است.
وی با اشاره به سابقه انجمن اهدای عضو ایرانیان در فرهنگ‌سازی اهدای عضو و بخصوص برپایی جشن تقدیر از خانواده‌های اهداکننده عضو (جشن نفس) گفت: با توجه به اهميت اين مسئله و همچنین رشد چشمگیر رضایت به اهدا عضو در استان بوشهر، " دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با کمک انجمن اهدای عضو ایرانیان" باهدف کمک به ارتقای اهدای عضو و نجات جان بیماران نیازمند به پیوند، در نظر دارد مراسم بزرگداشت پيوند اعضـا (جشن نفس) را با حضور مقامات محترم استانی و کشوری، هنرمندان و ورزشکاران بنام کشور و خانواده‌های معظم اهداکننده عضو، بیماران پیوند شده و نیازمند پیوند هرچه باشکوه‌تر برگزار نمايد.
مسئول مرکز فراهم آوری اعضا پیوندی دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر اظهار داشت: اولین جشن نفس در استان بوشهر، ۱۷ دی‌ماه در سالن کانون امام خمینی (ره) برازجان برپا خواهد شد.
علیرضا باقری افزود: تداوم اين افتخار و تسريع پیشرفت‌های علمی در اين زمينه نيازمند همکاری و تعامل نزديک گروه‌های مختلف صاحب‌نظران و انديشمندان است.

انتهای پیام/ م.غ 1023

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
جشن.نفس     فراهم‌آوری.اعضا     علیرضا.باقری        

تاریخ بروز رسانی:   13 دی 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >