سرپرست شبکه بهداشت عسلویه:
تدوین سند جامع سلامت در شهرستان عسلویه اجرایی شد

16 دی 1396
سرپرست شبکه بهداشت عسلویه گفت: تدوین طرح برنامه جامع سلامت در شهرستان عسلویه اجرایی شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه، جاسم زارعی در نشست هم‌اندیشی نحوه اجرائی کردن تدوین طرح سند جامع سلامت شهرستان عسلویه افزود: برای ترقی، پیشرفت و ایجاد تحول در یک جامعه، ضمن اینکه باید با برنامه و علمی کارکرد، وجود افراد باانگیزه، باایمان، راسخ به برنامه‌ها و همچنین دارای اهداف و آرزوهای والا ضروری است.
وی اضافه کرد: برای اجرایی کردن برنامه جامع سلامت ۱۰ ساله شهرستان، حداقل به ۱۰ فرد جهادی معتقد به این مقوله نیاز داریم. افراد با اهداف و آرزوهای مثبت کافی است، خود را در وادی خدمت خالصانه به خلق قرار دهند، خواه‌ناخواه به موفقیت‌هایی نائل خواهند شد.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه تأکید کرد: آنچه مهم است، انجام کار مفید برای عموم است، تلاش برای افزایش آمار صرف، یا تظاهر و گول زدن افکار عمومی کار به‌جایی نمی‌برد.
وی بیان کرد: اولویت اول مردم شهرستان از دیدگاه خانه مشارکت مردمی رفع آلودگی محیط‌زیست و تنفس هوای پاک است. اولویت‌های بعدی ایجاد تصفیه‌خانه استاندارد، سهمیه پزشکی در رشته‌های بهداشتی شهرستان در کنکور سراسری، آسیب‌های اجتماعی و اصلاح سبک زندگی و تغذیه سالم است.
زارعی بر لزوم جمع‌آوری مستندات و پژوهش‌های انجام‌گرفته در سطح شهرستان و همکاری بیش از بیش همه مردم به‌ویژه نخبگان و فرهیختگان و همچنین ادارات، نهادها و شرکت‌ها به‌ویژه منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس جنوبی تأکید کرد.
انتهای پیام/ ع.م 3090
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
نشست.هم‌اندیشی     جاسم.زارعی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.عسلویه        

تاریخ بروز رسانی:   16 دی 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >