معاون شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر:
خانواده‌ها به تماس‌های مشکوک در خصوص مسائل بهداشتی جواب ندهند

28 بهمن 1396
معاون شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر گفت: مردم به تماس‌های مشکوک برای دریافت اطلاعات بهداشتی و پزشکی خانواده‌ها ندهند.

مهندس حسین ناظمیان پور افزود: به‌تازگی فردی با تلفن همراه و معرفی خود به‌عنوان کارشناس بهداشت و پزشک با برخی خانواده‌ها در شهرستان دیر تماس گرفته و خواهان دریافت اطلاعات پزشکی و بهداشتی خانواده‌ها شده است.
وی با هشدار به خانواده‌ها تأکید کرد: مردم به اینگونه تماس‌ها اعتماد نکرده و هیچ‌گونه اطلاعاتی را در اختیار فرد تماس‌گیرنده قرار ندهند.
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر تصریح کرد: هیچ فردی از سوی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر برای انجام این کار مأمور نشده است لذا خانواده‌ها هشیار بوده و از پاسخ‌دهی به این‌گونه تماس‌ها پرهیز کنند.
مهندس ناظمیان پور عنوان کرد: با توجه به وجود پرونده الکترونیک خانوار در مراکز خدمات جامع سلامت، نیازی به تماس تلفنی جهت دریافت اطلاعات بهداشتی افراد نیست و این کار غیرقانونی تلقی می‌شود.
وی ادامه داد: پیگیری‌ها از سوی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر در خصوص فردی که اقدام به این کار نموده در حال انجام است و از مردم فهیم تقاضا دارد به این‌گونه تماس‌ها اعتماد نکرده اطلاعات خصوصی بهداشتی و پزشکی خود را در اختیار فرد تماس‌گیرنده قرار ندهند.
انتهای پیام/ ح.ن 3050

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
هشدار     معاون.بهداشتی     مهندس.حسین.ناظمیان‌پور     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دیر        

تاریخ بروز رسانی:   28 بهمن 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >