پنج پایگاه اورژانس 115 دیر آماده خدمت‌رسانی در تعطیلات نوروزی

12 اسفند 1396
معاون شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر از آمادگی پنج پایگاه اورژانس 115 در ایام تعطیلات نوروزی برای ارایه خدمات به شهروندان و مسافران در این شهرستان خبر داد.

حسین ناظمیان‌پور در نشست کمیته تسهیلات سفر نوروزی شهرستان دیر گفت: پنج پایگاه ثابت اورژانس 115 با 6 کد فعال در مناطق درود احمد، بردخون، آبدان، دوراهک و دیر مشغول ارایه خدمات هستند که در تعطیلات نوروز علاوه بر آن، یک پایگاه نیز در محل پارک بسیج شهر دیر مستقر خواهد شد.
وی با اشاره به لزوم ایمنی پارک‌ها و محل استقرار مسافرین نوروزی اظهار کرد: شبکه بهداشت و درمان به همراه اداره استاندارد از تمامی پارک‌های سطح شهرستان دیر بازدید و ست‌های بازی کودکان در این پارک‌ها را مورد ارزیابی قرار داده و موارد ناایمن را به شهرداری‌ها گزارش داده است که انتظارمی‌رود در فرصت باقی‌مانده تا نوروز نسبت به رفع مشکلات اقدام شود.
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر به اقدامات انجام‌شده در راستای نظارت بر مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی نیز اشاره کرد و گفت: همکاران زحمتکش بهداشت محیط در قالب ۶ تیم عملیاتی با تجهیزات پرتابل، کلیه مواد غذایی خام و خوراکی توزیعی آماده مصرف و محیط‌های فیزیکی را موارد سنجش قرار داده‌اند.
ناظمیان پور افزود: در اجرای این طرح کلیه نواقص بهداشتی مراکز و صنوف حساس بررسی و اخطاریه‌های بحرانی و غیر بحرانی به متخلفین ارایه گردیده و پرونده صنوف متخلف به مراجع قضایی ارسال‌شده است.
وی ابراز امیدواری کرد: شهروندان و مسافرین عزیز با رعایت اصول ایمنی و بهداشتی سالی خوش توأم با سلامتی داشته باشند.
انتهای پیام/ ح.ن 3050

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
نشست     کمیته.سفرهای.نوروزی     حسین.ناظمیان‌پور     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دیر        

تاریخ بروز رسانی:   12 اسفند 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >