مراسم گراميداشت روز زن و مقام مادر در بیمارستان شهید گنجی برازجان برگزار شد

16 اسفند 1396
به مناسبت میلاد باسعادت حضرت زهرا (س) و روز زن، مراسم تجلیل از بانوان در بیمارستان شهید گنجی برازجان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان دشتستان، سرپرست شبکه بهداشت ودرمان شهرستان دشتستان در این آیین اظهار داشت: حضرت زهرا (س) الگویی تمام‌عیار برای زنان جامعه اسلامی است و در زندگی باید الگوی ما باشد.
مهندس ماریا خویش‌دوست افزود: زنان نیمی از جمعیت کشور را تشکیل می‌دهند و باید حقوق و خواسته‌های آنان همواره موردتوجه واقع شود.
وی بیان داشت: البته در جامعه ما اهتمام به زنان تا حدود زیادی رعایت می‌شود و بانوان حتی در پست‌های مدیریتی بالا مشغول فعالیت هستند.
سرپرست شبکه بهداشت ودرمان دشتستان تصریح کرد: تجلیل از زنان و مادران یعنی تجلیل از همه خوبی‌ها و مهربانی‌ها و درواقع زن، مصداق بارز ازخودگذشتگی و ایثار است.
مهندس خویش‌دوست تصریح کرد: زنان ایرانی نمونه هستند و زنان شاغل واقعاً هنرمندند، چون در کنار مدیریت خانه و خانواده، در محیط کار نیز به مردم خدمت‌رسانی می‌کنند.
گفتنی است در ابتدای این مراسم زیارت پرفیض عاشورا برگزار شد و یکی از روحانیون نیز درباره ابعاد وجودی حضرت زهرا (س) مطالبی ایراد کرد.
در این مراسم از مهندس ماریا خویش‌دوست سرپرست شبکه بهداشت ودرمان دشتستان، سیده خدیجه حسینی عضو شورای شهر برازجان و بانوان بیمارستان شهید گنجی تجلیل شد.

انتهای پیام/ س.غ 3030

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
روز.زن     مهندس.ماریا.خویش‌دوست     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتستان    

تاریخ بروز رسانی:   16 اسفند 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >