سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان:
ارتقای کیفیت خدمات بهداشت محیط، سلامت شهروندان را در پی دارد

19 اسفند 1396
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: ارتقای کیفیت خدمات بهداشت محیط، سلامت شهروندان را در پی دارد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، مهندس ماریا خویش‌دوست در نشست هم‌اندیشی کارشناسان و بازرسان بهداشت محیط شبکه‌های بهداشت و درمان استان بوشهر افزود: باهم اندیشی و همفکری مسئولان استانی و شهرستانی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر می‌توان ارتقاء کیفیت خدمات بهداشت محیط و رفع موانع آن به نتایج مطلوبی برسیم.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان با اشاره به اهمیت کار بهداشت محیط و تأثیر آن در سلامت شهروندان اظهار داشت: اعضای کمیته باهم فکری و هم کاری مستمر در راستای رسیدن به اهداف کمیته تلاش نمایند.
مدیر گروه بهداشت محیط و حرفه‌ای معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز ضمن بیان موضوعات موردنظر، انتظارات خود را از اعضاء کمیته اعلام کرد و ضمن برشمردن موانع موجود، رفع این موانع را راهکاری برای رضایت بیشتر و همچنین انگیزه بیشتر و بهتر همکاران بهداشت محیط دانست.
مهندس میمنت توبه خاک تدوین و تصویب پروتکل استانی مبتنی بر قوانین کشوری و مطابق با انتظارات مرکز سلامت محیط و کار را هدف نهایی کمیته بیان کرد.
وی برخی از مشکلاتی و موانع در ارتقای خدمات بهداشت محیط که شامل عدم یکسان‌سازی برخی تعاریف، دستورالعمل‌ها و ضوابط و برداشت‌های متفاوت از آنها، مشکلات بخش‌های دولتی، مشکلات مربوط به دوره گردان مواد غذایی و عدم وجود نظام تشویق و تنبیه کارا جهت متصدیان را برشمرده و بر لزوم توجه به عدالت در بازرسی‌ها و جلب حمایت سایر ادارات و سازمان‌های مرتبط تأکید نمودند.
گفتنی است نشست هم‌اندیشی کارشناسان و بازرسان بهداشت محیط شبکه‌های بهداشت و درمان استان با حضور سرپرست و معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان دشتستان و مدیر گروه بهداشت محیط معاونت بهداشتی در شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان برگزار شد.
انتهای پیام/ س.غ 3030
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
نشست.هم‌اندیشی     مهندس.ماریا.خویش‌دوست     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتستان    

تاریخ بروز رسانی:   19 اسفند 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >