دانش‌آموزان بردخونی به پویش «نه به چهارشنبه سوزی» پیوستند

23 اسفند 1396
دانش‌آموزان بردخونی به پویش «نه به چهارشنبه سوزی» پیوستند.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر و در آستانه چهارشنبه آخر سال، دانش آموزان بردخونی به پویش «نه به چهارشنبه سوزی» پیوستند.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر در خصوص پیوستن دانش آموزان بردخون به پویش «نه به چهارشنبه‌سوزی» گفت: امسال دانش‌آموزان بردخون متعهد شدند که کارهای خطرناک در چهارشنبه‌سوری انجام ندهند، ترقه نخرند و بدون کارهای خطرناک در چهارشنبه‌سوری شاد باشند.
مهندس احمد آخوندی با تأکید بر فرهنگ‌سازی صحیح بین خانواده‌ها و جوانان گفت: فرهنگ‌سازی مهم‌ترین عامل بازدارنده در کاهش آسیب‌های چهارشنبه آخر سال است.
وی با اشاره به مشکلات چهارشنبه‌سوری گفت: آیین چهارشنبه‌سوری به‌جای اینکه موجب شادی و خوشحالی شود متأسفانه به دلیل استفاده از وسایل و ابزارهای خطرناک آتش‌زا به مراسمی ترسناک برای مردم تبدیل‌شده است و به عبارتی تبدیل به چهارشنبه سوزی شده است.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر افزود: مردم باید از عواقب آسیب‌های چهارشنبه‌سوری آگاه و با استفاده نکردن از مواد محترقه در راستای کاهش آسیب‌های چهارشنبه‌سوری فرهنگ‌سازی کنند.
در حاشیه مراسم پویش دانش‌آموزی «نه به چهارشنبه سوزی» تکنسین‌های فوریت‌های پزشکی ۱۱۵ در خصوص آسیب‌های سوختگی و نحوه ارائه کمک‌های اولیه به مصدومین توضیحاتی ارایه دادند.
انتهای پیام/ ح.ن 3050

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
پویش     چهارشنبه.سوری     مهندس.احمد.آخوندی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دیر        

تاریخ بروز رسانی:   23 اسفند 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >