معاون وزیر بهداشت از دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بازید می‌کند

23 اسفند 1396
در ادامه سلسله بازدیدهای معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت و هیات همراه از دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور، دکتر محمد رضا فراهانی روز چهارشنبه ۲۳ اسفند ماه در آخرین برنامه بازدید از دانشگاه‌ها در سال ۹۶، از دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بازدید می‌کند.

به گزارش مفدا در ادامه سلسله بازدیدهای معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت و تیمی از مدیران و کارشناسان این معاونت از دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور، دکتر محمد رضا فراهانی روز چهارشنبه ۲۳ اسفند ماه در آخرین برنامه بازدید  از دانشگاه‌ها در سال ۹۶، طی سفر یک روزه به بوشهر از دانشگاه علوم پزشکی این شهر بازدید می‌کند.
در ابتدای این برنامه سفر یک‌روزه، دکتر محمد رضا فراهانی در بدو حضور در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر طی نشستی با مهندس محمدی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه، مدیران فرهنگی و دانشجویی و همچنین کارشناسان و کارکنان این معاونت دیدار خواهد کرد و ضمن استماع گزارش عملکرد این معاونت در حوزه‌های مختلف فرهنگی، صنفی، رفاهی، آموزشی و... از نزدیک با مسائل و مشکلات این دانشگاه آشنا خواهد شد.
در ادامه دکتر فراهانی و تیمی از کارشناسان و مدیران معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، در نشستی جداگانه با نمایندگان شوراهای صنفی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به گفت وگو خواهد نشست و ضمن شنیدن سخنان نمایندگان شوراهای صنفی و آشنا شدن با مشکلات و مسائل آنها در حوزه خود، به ارایه راهکارهای لازم جهت بهبود سطح کیفی فعالیت‌های این شورا می‌پردازد.
نشست با نمایندگان کانون‌های فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، برگزاری جلسه مجزا با نمایندگان تشکل‌های اسلامی به تفکیک طیف‌های مختلف از جمله بسیج، انجمن اسلامی دانشجویان مستقل و... از دیگر برنامه‌های این سفر یک روزه است.
همچنین عصر روز چهارشنبه در ادامه برنامه سفر یک روزه معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت به بوشهر، نمایندگان نشریات دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در قالب نشستی جداگانه با دکتر فراهانی دیدار و به گفت وگو می‌نشینند و به بیان مشکلات و مسائل مختلف در حوزه نشریات و همچنین ارایه راهکارهای لازم جهت بهبود وضع کیفی نشریات دانشجویی این دانشگاه می‌پردازند. در این نشست کمبودها، نقاط ضعف و قوت حوزه نشریات دانشگاه و همچنین مسائل مربوط به این حوزه از سوی نمایندگان نشریات دانشجویی دانشگاه به معاون وزیر انتقال داده خواهد شد.
نمایندگان انجمن‌های علمی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز در نشستی جداگانه با دکتر فراهانی معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت به گفت وگو خواهند نشست و مسائل مربوط به حوزه فعالیت انجمن‌های علمی دانشگاه و نقاط ضعف و قوت این انجمن‌ها را با معاون وزیر در میان خواهند گذاشت و در خصوص تقویت فعالیت‌های انجمن‌های علمی این دانشگاه تبادل نظر خواهند کرد.
پایان بخش بازدید یک روزه دکتر فراهانی و هیات همراه از دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، نشست با رئیس دانشگاه، معاونت آموزشی، اعضای هیات علمی منتخب و همچنین مدیران فرهنگی و دانشجویی این مرکز دانشگاهی خواهد بود.
البته در طول برنامه بازدید یک روزه معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت از دانشگاه بوشهر، دکتر عطوف مدیرکل دانشجویی وزارت بهداشت به همراه مهدی مقدم منش رئیس اداره ورزش‌های قهرمانی این وزارتخانه از خوابگاه‌ها و اماکن ورزشی، رفاهی و فرهنگی این دانشگاه بازدید به عمل می‌آورند.
در بازدید از دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، دکتر عباس عطوف مدیرکل دانشجویی وزارت بهداشت، امیرللگانی مدیرکل فرهنگی، مهدی مقدم منش رئیس اداره ورزش‌های قهرمانی، سیده مریم حسینی رئیس اداره کانونها، بیژن مظاهری کارشناس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت حضور دارند و معاون وزیر بهداشت را در این سفر یک روزه همراهی خواهند کرد.
انتهای پیام/ س.ر 2050


با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
معاون.وزیر     دکتر.محمدرضا.فراهانی     معاونت.فرهنگی.دانشجویی        

تاریخ بروز رسانی:   23 اسفند 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >