حوزه سلامت در بخش بردخون از اهمیت بالایی برخوردار است

28 اسفند 1396
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر گفت: حوزه سلامت در بخش بردخون از اهمیت بالایی برخوردار است.

مهندس احمد آخوندی در دیدار با امام‌جمعه شهر بردخون عنوان داشت: یکی از اصلی‌ترین اولویت‌های دولت تدبیر و امید رفع نگرانی مردم در حوزه سلامت است و ما از هیچ کوششی در این زمینه فروگذار نخواهیم کرد.
وی افزود: در حوزه بهداشت روستاها با ایجاد، بازسازی و تجهیز خانه‌های بهداشت اقدامات خوبی صورت گرفته است و سطح دسترسی مردم به خدمات بهداشتی افزایش‌یافته است.
مهندس احمد آخوندی با اشاره به طرح تحول سلامت گفت: با اجرای طرح تحول سلامت، خدمات نوینی به‌صورت رایگان به‌تمامی گروه‌های سنی ارایه می‌شود که این مسئله باعث افزایش شاخص‌های سلامتی مردم می‌شود.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر اظهار داشت: بیش از 51 درصد جمعیت روستایی شهرستان دیر در بخش بردخون ساکن است و حوزه سلامت در این بخش از اهمیت بالایی برخوردار است.
مهندس آخوندی بابیان اینکه عدالت در سلامت یکی از اهداف طرح تحول سلامت است، گفت: 50 درصد خانه‌های بهداشت تحت پوشش شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر در روستاهای بخش بردخون احداث‌شده است.
وی اضافه کرد: یک مرکز خدمات جامع سلامت، دو پایگاه اورژانس 115، یک پایگاه سلامت و 5 خانه بهداشت، با 50 نفر کادر بهداشتی درمانی در بخش بردخون فعال بوده و خدمات بهداشتی و درمانی را به‌تمامی جمعیت ساکن در بخش بردخون اعم از ایرانی و غیر ایرانی ارایه می‌دهند.
انتهای پیام/ ح.ن 3050

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
حوزه.سلامت     بخش.بردخون     اهمیت.بالا     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دیر    

تاریخ بروز رسانی:   28 اسفند 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >