سرپرست شبکه بهداشت دشتستان:
مراکز خدمات سلامت و اورژانس دشتستان آماده خدمت در ایام نوروز هستند

28 اسفند 1396
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: ۱۰ مرکز خدمات سلامت و پایگاه اورژانس در تعطیلات نوروزی به شهروندان خدمات ارایه می‌دهند.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان، مهندس ماریا خویش‌دوست اظهار داشت: روند ارائه خدمات بهداشتی و درمانی در ایام نوروز به مسافرین نوروزی و شهروندان در این شهرستان به‌صورت مستمر انجام می‌شود.
وی بیان کرد: از ۲۵ مرکز خدمات جامع سلامت و پایگاه سلامت در شهرستان، در ایام نوروز ۱۰ مرکز خدمات جامع سلامت فعال هستند و با آمادگی کامل خدمات بهداشتی و درمانی را در این ایام به شهروندان ارائه می‌دهند.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان اضافه کرد: ارائه خدمات مناسب بهداشتی و درمانی در ایام تعطیلات نوروزی سال جدید در قالب طرح بسیج سلامت نوروزی به‌منظور تشدید نظارت‌های بهداشتی در حال انجام است.
مهندس خویش‌دوست ادامه داد: بازرسان بهداشت محیط، نظارت جدی بر مراکز تهیه، توزیع و عرضه مواد غذایی حساس ازجمله رستوران‌ها، اغذیه‌فروشی‌ها، شیرینی و آجیل‌فروشی‌ها، اماکن عمومی حساس به‌ویژه مهمان‌سراها، مسافرخانه‌ها، پارک‌ها و... با تأکید بر رعایت بهداشت فردی، نظافت عمومی اماکن و گسترش بهداشتی دارند.
وی خاطرنشان کرد: مرکز هیپوتیروئیدی نوزادان و آزمایشگاه مرکزی و مراکز محیطی در این ایام فعال است و روند خدمات بهداشتی و درمانی در مراکز کشیک توسط مراقبین سلامت در وقت اداری انجام می‌شود.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان افزود: علاوه بر فعال بودن واحد دندانپزشکی مراکز کشیک، مرکز بهداشت دهان و دندان شهر برازجان نیز در تمامی ایام تعطیلات نوروز در ساعات وقت اداری فعال هستند.
وی تصریح کرد: ۱۰ پایگاه اورژانس جاده‌ای و شهری و یک پایگاه اورژانس سلامت سیار با آمادگی کامل از لحاظ تجهیزات و نیروی انسانی در سطح شهرستان به‌صورت آماده‌باش در مراکز خود مستقرشده‌اند.
انتهای پیام/ س.غ 3030

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتستان     تعطیلات.نوروزی     آماده.باش     مراکز.خدمات.سلامت     پایگاه.اورژانس    

تاریخ بروز رسانی:   28 اسفند 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >