رییس بیمارستان شهدای خلیج‌فارس بوشهر:
بیمارستان شهدای خلیج‌فارس بوشهر به دستگاه‌های پیشرفته تجهیز شد

1 ارديبهشت 1397
رییس مرکز آموزش درمانی شهدای خلیج‌فارس بوشهر گفت: مرکز آموزش درمانی شهدای خلیج‌فارس بوشهر به چندین دستگاه پیشرفته پزشکی تجهیز شد.

دکتر علیرضا حاجیونی اظهار داشت: تلاش‌های بسیار خوبی به‌منظور ارتقای کیفیت خدمت‌رسانی و استفاده از فن‌آوری‌های پیشرفته در تشخیص و درمان بیماران در مرکز آموزش درمانی شهدای خلیج‌فارس بوشهر صورت گرفته است.
وی اضافه کرد: با تلاش رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، تجهیزات پزشکی بااعتباری بالغ‌بر 8 میلیارد ریال خریداری و به مناسبت هفته سلامت به مرکز آموزش درمانی شهدای خلیج‌فارس بوشهر تحویل شد.
رییس مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج‌فارس بوشهر افزود: این دستگاه‌ها شامل یک دستگاه اکوکاردیوگرافی پرتابل می‌باشد که در درمانگاه مستقرشده و امکان انجام اقدامات تشخیصی قلبی برای متخصصین فراهم می‌سازد.
وی بیان کرد: دو دستگاه سونوگرافی داپلر نیز تأمین شد که به بخش‌های اورژانس و رادیولوژی تحویل شد و همچنین دستگاهی مستقر در اورژانس مجهز به وای فای بوده و امکان تبادل و اشتراک اطلاعات را به‌راحتی میسر می‌سازد.
دکتر حاجیونی ادامه داد: همچنین دستگاه بلاد گاز برای اندازه‌گیری گازهای خونی که در آزمایشگاه مرکز به بهره‌برداری می‌رسد. یک دستگاه ونتیلا تور پرتابل که کار تهویه مکانیکی برای بیماران بدحال را انجام می‌دهد نیز به تجهیزات این مرکز اضافه شد.
رییس مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج‌فارس بوشهر اظهار داشت: خوشبختانه برای اولین بار دستگاه CRRT برای انجام دیالیز برای بیمارانی که قابلیت جابجایی ندارند، در بخش مراقبت‌های ویژه این مرکز استقرار یافت.
وی گفت: بیمارانی که به هر نحوی نیاز به دیالیز حین بستری در بخش ویژه داشتند بایستی بدین منظور به بخش دیالیز منتقل می‌شدند که اکنون این امکان فراهم‌شده که این بیماران در تخت تحت دیالیز قرار بگیرند. این دستگاه به‌صورت مستمر و با عوارض کمتر قادر به دیالیز بیماران است.
دکتر حاجیونی خاطرنشان کرد: این تجهیزات کمک قابل‌توجهی در تشخیص و درمان بیماران کرده و در ارتقای کیفیت خدمات تأثیر قابل‌توجهی خواهد داشت.
وی افزود: این مرکز در راستای رسالت خود در راستای ارتقای سلامت آحاد جامعه در جهت ارائه خدمات درمانی باکیفیت و با استفاده از فن‌آوری‌های جدید تمام توان و همت خود را به کار خواهد بست.
انتهای پیام/ م.غ 1023

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
تجهیز     دکتر.علیرضا.حاجیونی     بیمارستان.خلیج        

تاریخ بروز رسانی:   1 ارديبهشت 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >