سرپرست شبکه بهداشت و درمان دشتستان مطرح کرد؛
استفاده از ظرفیت‌های سپاه و بسیج برای ارتقای خدمت‌رسانی به مردم در حوزه سلامت

11 ارديبهشت 1397
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: برای خدمات‌رسانی گسترده در حوزه سلامت به نقاط مختلف شهرستان دشتستان می‌توان از ظرفیت‌های سپاه و بسیج استفاده بهینه کرد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان؛ مهندس ماریا خویش‌دوست در نشست با فرمانده سپاه جوادالائمه شهرستان دشتستان اظهار داشت: با توجه به شعار سازمان بهداشت جهانی، همه ما مسئولان در قبال سلامت مردم، مسئولیت داریم و موضوع سلامت جامعه مختص مجموعه بهداشت و درمان نیست بلکه همه نهادها و دستگاه‌ها باید همراه و همگام با مجموعه بهداشت و درمان در تحقق شعار امسال که پوشش همگانی سلامت برای همه در همه‌جا بکوشند.
مهندس ماریا خویش دوست افزود: یکی از نهادهایی که می‌تواند به ما در بیماریابی و شناخت افراد بیمار کمک کند، سپاه و بسیج است که با توجه به ظرفیت‌هایی که در سراسر شهرستان دارند برای انجام این کار مناسب هستند.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان دشتستان تصریح کرد: انتظار اصلی از تیم سلامت بسیج جامعه پزشکی، کمک در پیشگیری از بیماری‌ها، شناسایی بیماران نیازمند به درمان، بخصوص در سلامت روان و تغذیه روستائیان است که با توجه به وجود پایگاه‌های بسیج در سراسر شهرستان، انتظارمی‌رود در این مسیر یار و همراه بهداشت و درمان باشند.
فرمانده سپاه جوادالائمه دشتستان نیز در این نشست بر تعامل سازنده با شبکه بهداشت و درمان تأکید کرد.
سرهنگ نعمت‌الله غلامپور افزود: با توجه به گستردگی پایگاه‌های مقاومت در سطح شهرستان، می‌توانیم در بیماریابی به شبکه بهداشت و درمان کمک کنیم.
سرهنگ غلامپور بیان داشت: خودروی لازم برای اعزام تیم سلامت به مناطق صعب‌العبور از طرف سپاه تأمین می‌شود.
وی ابراز داشت: بسیج جامعه پزشکی، برنامه زمان‌بندی سه‌ماهه به شبکه بهداشت ارائه دهد و شبکه هم نیروی لازم را اختصاص داده تا خدمت‌رسانی به اقشار کمتر برخوردار انجام شود.
فرمانده سپاه جوادالائمه دشتستان بیان داشت: پایگاه‌های مقاومت بسیج در مناطق موردنظر شهرستان نیز اطلاع‌رسانی به مردم را بر عهده خواهند داشت.
به مناسبت هفته سلامت، فرمانده سپاه جوادالائمه شهرستان دشتستان با حضور در شبکه بهداشت و درمان با سرپرست شبکه دیدار و گفتگو کرد.
انتهای پیام/ س.غ 3030

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتستان     بسیج     سپاه     ظرفیت     خدمات.رسانی    
حوزه.سلامت    

تاریخ بروز رسانی:   11 ارديبهشت 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >