جشن روز ماما در مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج‌فارس بوشهر برگزار شد

25 ارديبهشت 1397
جشن روز ماما در مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج‌فارس بوشهر با حضور مسئولین برگزار شد.

رییس مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج‌فارس بوشهر در این آیین ضمن تبریک روز ماما به بیان اهمیت و نقش مادر در جامعه پرداخت و عنوان داشت: مامایی یکی از رشته‌هایی است که در زندگی تمام مردم و در تمام جوامع نقش ارزشمندی دارد.
دکتر علیرضا حاجیونی اظهار داشت: نقش و وظیفه یک ماما تنها مختص زمان زایمان نیست بلکه فرایند کاری مامایی گستره بیشتری دارد و در تمام سنین، اعم از دوران بلوغ، قبل از ازدواج، دوران بارداری، میان‌سالی و... نقش آموزش و مشاوره‌ای ماما به‌خوبی مشخص است.
این مراسم با حضور رییس و مدیران مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج‌فارس بوشهر، رییس و معاونین دانشکده پرستاری مامایی، پزشکان و اساتید دانشگاه، نمایندگان معاونت درمان و پرسنل مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج‌فارس بوشهر برگزار شد.
در این آیین از پیشکسوتان حرفه مامایی در سطح استان و همچنین ماماهای نمونه بیمارستان، ماماهای برجسته در زمینه‌های آموزشی و شیر مادر تقدیر به عمل آمد.
در پایان مراسم با اهدای هدیه و تندیس از سه تن از پیشکسوتان حرفه مامایی در سطح استان و همچنین ماماهای نمونه مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج‌فارس بوشهر در بخش‌های مختلف تقدیر به عمل آمد.
انتهای پیام/ ر.ک 4070

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
روز.ماما     دکتر.علیرضا.حاجیونی     بیمارستان.خلیج.فارس        

تاریخ بروز رسانی:   25 ارديبهشت 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >