پیام تبریک مدیر روابط عمومی و بین الملل دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی

26 ارديبهشت 1397
مدیر روابط عمومی و بین الملل دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر به مناسبت گرامیداشت 27 اردیبهشت ماه، روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی پیام تبریکی خطاب به مدیران، کارشناسان و فعالان عرصه روابط عمومی استان و حوزه سلامت صادر کرد.

متن پیام وی به شرح زیر است:
"به نام آن که هستی نام از او یافت
دنیای امروز، دنیای ارتباطات است و نقش روابط عمومی‌ها به عنوان مشعل داران همیشه حاضر در توسعه ارتباطی که بابه کارگیری هنر، مهارت و دانش، فضایی سالم برای اطلاع رسانی وسیع، وثیق، ارتباطات صمیمانه و اثر بخش بین مردم و سازمان را فراهم می نمایند، نقشی انکارناپذیر است.
امروزه ارتباطات دربردارنده نقشی حیاتی در دوام و بقای سازمان‌ها است و به عنوان ابزاری مشاوره‌ای و مدیریتی، حلقه ارتباط بین مدیران، کارکنان و جامعه را تکمیل می‌کند به گونه‌ای که مسوولیتی خطیر درفرآیند تصمیم‌گیری مدیران، شناخت افکار عمومی و توسعه سازمان را ایجاد میکند.
 27 اردیبهشت ماه روز ارتباطات و روابط عمومی بهانه‌ای است تا باردیگر دشواری‌های تلخ و شیرین عرصه روابط عمومی که هر برگی از آن تجربه جدیدی را به همراه دارد، یادآورد شویم و همت والای کارشناسان و کارکنان این حوزه خطیر را ارج نهیم.
اینجانب این روز را به تمامی مدیران و کارشناسان روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی استان و به ویژه همکاران گرانقدرم در خانواده بزرگ دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر که با هم افزایی، هم اندیشی و مهرورزی در جهت تحقق رسالت روابط عمومی بدون هیچ چشم داشتی با فعالیت شبانه روزی خود در ارتقا سطح سواد سلامت جامعه قدم بر‌می‌دارند، تبریک و تهنیت عرض نموده و از درگاه خداوند بزرگ سلامتی، توفیق و پیروزی روز افزون برای یکایک این عزیزان را خواستارم.
سید مجید حسینی
مدیر روابط عمومی و بین الملل دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر
اردیبهشت 1397"
انتهای پیام/ م.پ-1025
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
پیام.تبریک     روز.روابط.عمومی     ارتباطات.روابط‌.عمومی     سیدمجید.حسینی    

تاریخ بروز رسانی:   26 ارديبهشت 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >