بهره‌برداری از سه پروژه بهداشتی درمانی بخش بردخون در هفته دولت

1 خرداد 1397
معاون شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر گفت: در هفته دولت امسال سه پروژه در حوزه سلامت بخش بردخون افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد.

حسین ناظمیان پور در جلسه شورای اداری بخش بردخون عنوان داشت: دولت تدبیر و امید در حوزه سلامت گام‌های بلندی در بخش بردخون برداشته است.
وی با اشاره به پروژه‌های حوزه سلامت در بخش بردخون گفت: در هفته دولت امسال سه پروژه در حوزه سلامت بخش بردخون افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد.
حسین ناظمیان پور اضافه کرد: خانه بهداشت آبکش، خانه بهداشت شهنیا و پایگاه اورژانس 115 بردخون سه پروژه‌ای‌اند که تلاش می‌شود عملیات اجرایی آن‌ها به اتمام و در هفته دولت به بهره‌برداری برسند.
معاون شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر بابیان اینکه تأمین سلامت جامعه تنها از طریق مراکز بهداشت و درمان محقق نمی‌شود، اظهار کرد: تأمین و ارتقا سلامت جامعه نیاز به همکاری سایر دستگاه‌ها و نهادهای بین‌ بخشی و خود مردم است.
ناظمیان پور با تأکید بر مقابله با سگ‌های ولگرد، در خصوص کمیته اتلاف حیوانات زیانکار گفت: متولی این کمیته شهرداری و دهیاری‌ها هستند و شبکه بهداشت و درمان به‌عنوان عضوی از این کمیته در کنار دیگر اعضا آماده هرگونه همکاری با این مجموعه است.
انتهای پیام/ ح.ن 3050
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
شورای.اداری     بهره‌برداری     هفته.دولت     معاون.بهداشتی     حسین.ناظمیان‌پور     شبکه.بهداشت.درمان    
شهرستان.دیر        

تاریخ بروز رسانی:   1 خرداد 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >