تفاهم نامه همکارهای علمی، آموزشی و پژوهشی بین دانشگاه علوم پزشکی و آزاد اسلامی بوشهر امضا شد/ گزارش تصویری

7 خرداد 1397
تفاهم‌نامه همکارهای علمی، آموزشی و پژوهشی بین دانشگاه علوم پزشکی و آزاد اسلامی بوشهر با حضور روسای دانشگاه‌ها امضا شد.

رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در این آیین گفت: خدمات جدیدی مانند پرستاری در منزل و مراقبت از زخم به سیستم درمانی استان اضافه خواهد شد که نیازمند به نیروهای توانمند و پرستارانی است که بتوانند در این زمینه خدمات ارائه دهند.
دکتر کشمیری افزود: باید از ظرفیت‌ها و توانایی‌های دانشگاه‌های استان مطلع شده تا با به‌کارگیری از امکانات یکدیگر بتوانیم زمینه را برای پرورش نیروهای متخصص فراهم آوریم.
وی بابیان اینکه امضای تفاهم‌نامه علمی و آموزشی بسیار باارزش بوده و باکارهای کارشناسی این مهم صورت گرفته تصریح کرد: با توجه افزایش بیمارستان‌های استان در آینده‌ای نزدیک و امکان جذب نیروهای بیشتر در بحث درمان به فارغ‌التحصیلان بیشتری در این زمینه‌ها نیاز داریم.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: ما تمام توان خود را به کار بسته‌ایم تا با سایر دانشگاه‌های استان تعاملات خود را بیشتر کرده و بتوانیم از ظرفیت‌های موجود آن‌ها استفاده کنیم.
دکتر کشمیری با اشاره به اینکه بخشی‌نگری دشمن توسعه است افزود: همه ما باید در راستای یک هدف حرکت کرده و آن هدف را مهم‌ترین موضوع قلمداد کنیم.
رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر نیز گفت: دانشگاه آزاد بوشهر با انعقاد این تفاهم‌نامه همکاری می‌تواند در عرصه پزشکی نیز واردشده و قطعاً ما باید استانداردهای حوزه پزشکی را بپذیریم زیرا باجان مردم سروکار داریم.
دکتر اسماعیل عبدالهی ضمن تقدیر از رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به دلیل فراهم کردن زمینه برای امضای این تفاهم‌نامه افزود: دانشگاه علوم پزشکی با رویکرد فاخر رییس این دانشگاه در حال مدیریت است که برای استان تحول‌آفرین خواهد بود.
وی بیان داشت: با توجه به فرمایشات و تأکیدات مقام معظم رهبری که بر روی علم‌دارند این دانشگاه برنامه‌هایی دارد که در چارچوب کمک به مردم و توسعه بخش‌های مختلف جامعه است.
دکتر عبدالهی افزود: دانشگاه آزاد هم‌زمان با سه وزارتخانه آموزشی تعامل و ارتباط سازنده برقرار کرده تا زمینه توانمندسازی و اشتغال از مدارس آغاز شود.
گفتنی است این تفاهم‌نامه در شش ماده تنظیم‌شده است و طرفین تفاهم کردند که در توسعه رشته‌های گروه علوم پزشکی و مدارس تخصصی سما، تبادل اساتید، برپایی نمایشگاه‌های علمی، انجام پروژه‌های پژوهشی، استفاده مطلوب از امکانات و تجهیزات و کتاب‌خانه‌های هم دیگر و...، طبق اصول و قوانین حاکم بر هر دو دانشگاه همکاری نمایند.
انتهای پیام/ م.ف1026

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
تفاهم‌نامه     دکتر.سعید.کشمیری     دکتر.اسماعیل.عبداللهی     دانشگاه.آزاد.اسلامی    

تاریخ بروز رسانی:   7 خرداد 1397

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >