عیادت معاون استاندار بوشهر از آتش‌نشان فداکار آبپخشی در بیمارستان شهید گنجی برازجان

23 خرداد 1397
معاون عمرانی استاندار بوشهر، مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری، شهردار آبپخش و نائب رئیس شورای شهر آبپخش با حضور در بیمارستان شهید گنجی برازجان، ضمن عیادت از آتش‌نشان فداکار آبپخشی و اطلاع از آخرین وضعیت درمان وی، با خانواده‌اش نیز دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان دشتستان. دکتر مهرداد ستوده در دیدار با خانواده این آتش‌نشان جوان که دچار حادثه شده اظهار داشت: طبق گزارش‌هایی که از شهرداری آبپخش داشتم این آتش‌نشان جوان از نیروهای فعال و پرکار بوده و در مأموریت‌های محوله، به بهترین نحو انجام‌وظیفه کرده است.
دکتر ستوده تصریح کرد: در صورت صلاحدید تیم پزشکی و خانواده محترم این جوان، آمادگی داریم با بهترین تجهیزات وی را به بیمارستان‌های مجهزتر و دارای امکانات درمانی بهتر اعزام کنیم.
شهردار آبپخش نیز ضمن ابراز تأسف از حادثه پیش‌آمده اظهار داشت: حسین هدایت از نیروهای شایسته و لایق آتش‌نشانی آبپخش بود  که انصافاً وظایفش را به‌خوبی انجام می‌داد.
مهندس اعظم صمصامی افزود: شهرداری آبپخش آمادگی دارد در صورت لزوم، این جوان شایسته را به بهترین مراکز درمانی کشور اعزام نماید.
وی اضافه کرد: جا دارد از سرپرست شبکه بهداشت و درمان دشتستان، مهندس خویش دوست، سرپرست بیمارستان شهید گنجی، نظر غلامی و تیم پزشکی و کادر درمانی معالج وی در بیمارستان شهید گنجی و پزشک و کارکنان مرکز خدمات جامع سلامت و اورژانس جاده‌ای آبپخش به خاطر تلاش فراوان جهت احیا و درمان این عزیز کمال تشکر و امتنان را داشته باشم.
گفتنی است حسین هدایت آتش‌نشان جوان آبپخشی دو روز پیش، در حادثه‌ای در محل آتش‌نشانی دچار برق‌گرفتگی شد و هم‌اکنون در بیمارستان شهید گنجی برازجان بستری می‌باشد.

   
انتهای پیام/ س.غ 3030
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
عیادت     معاون.استاندار     دکتر.مهرداد.ستوده     مهندس.اعظم.صمصامی     شهرستان.دشتستان    

تاریخ بروز رسانی:   23 خرداد 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >